تزریق بوتاکس وژل باتخفیف در شیراز

مشخصات بوتاکس مصپورت

نام ژنریک : توکسین کستریدیوم بوتولینوم تیپ آ

نام تجاری : MASPORT

شکل دارویی : پودر لیوفیلیز استریل تزریقی در واحدهای ۵۰۰ و ۱۵۰

بسته بندی : ویال ۳ میلی لیتری

مشخصات بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی:

کشور سازنده: ایران

مقدار : ۵۰۰ واحد

حداکثر نفرات: ۳ نفر

تاریخ انقضا: ۶ ماه

نرمال: ۳ سی سی

موارد مصرف : بوتولینوم توکسین تیپ A برای درمان اسپاسم صورت بلفاروپلاسم، اسپاسم نیمه صورت(همی فاسیال)، اختلال صدای اسپاسمودیک، تورتيكولی اسپاسمودیک، ناهنجاری گردن، فلج مغزی اسپاسمودیک، زیبایی، چپ چشمی، خطوط صورت، میگرن مزمن، خطوط اخم، چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق ژل

ژل (فیلر)

فیلر زیر چشم را می‌ توان یک فیلر تزریقی بافت معرفی کرد که از اسید هیالورونیک طبیعی تهیه شده است، که یک مولکول پیچیده کامل طبیعی به حساب می‌ آید که در پوست وجود دارد. از جمله محصولات معتبر خانواده تزریقی می توان به ژوویدرم، استایلج، تئوسیال،سیتوسیال ورووفیلو رستیلن و بلترو اشاره کرد.

مزوتراپی

محصولات توسکانی و درماهیل

محصولات توسکانی

یکی از شناخته شده ترین شرکت های بین المللی در زمینه مزوتراپی و لوازم آرایشی در اسپانیا است. توسکانی مزوتراپی یک تولیدکننده و عرضه کننده است. ما طیفی از مزوتراپی و لوازم آرایشی را برای افراد حرفه‌ای و بیماران ارائه می دهیم تا هر گونه مشکل زیباشناختی (از تشخیص گرفته تا برطرف سازی) را به ایمن‌ترین و کارآمدترین روش درمان کنند.

مزوتراپی وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست می باشد. این مواد می تواند شامل ویتامینها، دارو یا فاکتورهای رشد باشند.

تزریق بوتاکس وژل با تخفیف شیراز
میکرونیدلینگ مزوتراپی

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ با درماپن راه حل و درمانی موثر را برای تمام عوارض پوستی ارائه می‌دهد، از جمله چین و چروک و خطوط ریز، هایپرپیگمنتیشن، جای زخم، منافذ بزرگ، ترک‌های پوستی، تحریک درمان زخم، سفت کردن پوست، لیفتینگ و جوانسازی. نتایج بدون هزینه و بدون زمان استراحت برای بهبودی این درمان با لیزر فرکشنال قابل مقایسه هستند. میکرونیدلینگ یک عمل لیفت صورت بدون جراحی است.

درماپن یک دستگاه نیدلینگ پوست الکتریکی است که مانند یک قلم به نظر می‌رسد که برای ایجاد سوراخ‌های میکرو خیلی ریز در پوست از سوزن‌های بسیار ریز استفاده می‌کند. این روش باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین جدید می‌شود که ظاهر پوست شما را بهبود می‌بخشد. این سوراخ‌ها همچنین به نفوذ بهتر و سریع‌تر محصولات مراقب پوستی موضعی کمک می‌کنند که باعث جوان‌سازی سریع‌تر و موثرتر پوست می‌شود.

تزریق بوتاکس وژل با تخفیف شیراز

تزریق بوتاکس وژل با تخفیف شیراز

برداشتن خال با دستگاه RF

تزریق بوتاکس ژل مزوتراپی میکرونیدلینگ