رفع چین وچروک پوست وجوانسازی

رفع چین وچروک پوست وجوانسازی

رفع چین وچروک پوست وجوانسازی

جوانسازی و رفع چین وچروک پوستتزریق بوتاکس و ژل در شیراز یکی از جاذبه های توریست درمانی در این شهر میباشد.تزریق بوتاکس و ژل در شیرازبرای جوانسازی و رفع چین وچروک پوست نسبت به تزریق بوتاکس و ژل در سایر کشورها هزینه بسیار کمتر تا حدود یک دهم یا کمتر میباشد .به همین دلیل ارزان بودن هزینه تزریق  بوتاکس و ژل در شیرازبرای جوانسازی و رفع چین وچروک پوست و وجود پزشکان حاذق سبب شده تا اکثر مسافران وتوریست ها اقدام به تزریق بوتاکس وژل در شیرازبرای جوانسازی و رفع چین وچروک پوست نمایند .

ژل‌های مورد استفاده برای تزریق دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) هستند.اما محبوب‌ترین ژل تزریقی به صورت اسید اسید هیالورونیک است.

علت محبوبیت این ژل نیز خواص دیگر آن به جز شکل دهی و فرم دهی است.

در واقع این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان کننده بافت‌های همبند، مفاصل بدن، چشم و پوست، فعالیت می‌کند.در نتیجه استفاده از آن موجب بهبود رطوبت و کیفیت پوست (با جذب آب به سطح زیرین پوست) می‌شود.

در نتیجه می‌توان گفت تزریق ژل اسید هیالورونیک نه تنها هیچگونه عوارضی ندارد؛ بلکه علاوه بر بهبود ظاهری سریع، کیفیت باطنی پوست صورت شما را نیز به تدریج افزایش می‌دهد.علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی ایجاد می‌شود و یکی از علائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست است با تزریق فیلر‌ها به صورت غیر جراحی، می‌توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد.

اگر تمایل دارید که ظاهر شما جوان‌تر شود و خطوط چین و چروک‌ها از بین رود این تزریقات برای شما مناسب است.

کاربرد تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل کاربرد‌های زیادی در علوم مختلف پزشکی دارد که عبارتند از:

  • افزایش حجم اجزای صورت با تزریق ژل

  • برجسته کردن لب (پروتز لب)

  • بزرگ کردن چانه (پروتز چانه)

  • برجسته کردن گونه (پروتز گونه)

ژل‌های تزریقی برای چه مناطقی مفید است؟

با تزریق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست باز می گردد و چین‌هایی مانند خطوط لبخند و چین‌هایی که از کناره‌های تحتانی بینی در دوطرف شروع شده و تا گوشه‌های دهان ادامه پیدا می‌کنند، از بین می‌رود.

چین و چروک‌های پیشانی و خطوط اخم، بیشتر ناشی از پیری و افتادگی پوست صورت هستند. بالا بردن ابروها در هنگام تعجب کردن و تمرکز کردن روی چیزی، دوبینی (لوچی) و یا اخم کردن و اساساً هر حالتی که شما در آن ابروهای خود را حرکت می‌دهید منجر به تشکیل برآمدگی و شیارهایی در پیشانی‌تان می‌شود. با گذشت سن، الاستین و کلاژن پوست به تدریج شکسته و در نهایت باعث می‌شوند ساختار لایه میانی پوست (درم) استحکام و صافی خود را از دست بدهد. هر چه سن فرد بیشتر شود، خطوط و چین و چروک پوست صورت وی عمیق‌تر و قابل‌ مشاهده‌تر می‌شوند