چین وچروک صورت

چین وچروک صورت

چین وچروک صورت

چین وچروک صورت برای درمان چین وچروک صورت وجوانسازی  یکی از جاذبه های توریست درمانی در این شهر میباشد.تزریق بوتاکس در کشورهای دیگر نسبت به تزریق بوتاکس در شیراز هزینه بسیار بالاتر تا حدود ده تا بیست برابر بیشتر میباشد .به همین دلیل ارزان بودن هزینه تزریق بوتاکس در شیراز و وجود پزشکان حاذق سبب شده تا اکثر مسافران وتوریست ها اقدام به تزریق بوتاکس در شیراز نمایند .

تزریق بوتاکس

براى جوانسازى و رفع چین وچروک صورت وخط اخم، خط پیشانى و خطوط دور چشم از بوتاکس استفاده می‌شود

از بوتاکس براى از بین بردن عرق زیربغل، کف دست و پا هم استفاده می‌شود. هرگز نباید در یک جلسه بوتاکس صورت و زیر بغل انجام شود، بوتاکس زیر بغل وصورت 6 -8 ماه ماندگارى دارد، البته در بعضى افراد با وجود انجام بوتاکس هیچ اثرى مشاهده نمی‌شود. در این افراد بهتر است از ترکیب دیگر بوتاکس استفاده شود.

 تزریق بوتاکس یکی از راه های درمان خطوط پنجه کلاغی محسوب می شود. البته با وجود اینکه تزریق بوتاکس  می تواند به راحتی خطوط پنجه کلاغی را برطرف کند، بیمار باید اطلاعات زیادی در مورد تزریق بوتاکس داشته باشد.خطوط پنجه کلاغی جزو اولین خطوط و چین و چروک هایی هستند که در روی صورت ظاهر می شوند.

بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود، دوز داروى بوتاکس باید با دقت بسیار زیادى تهیه و تزریق شود. چنانچه داروى بوتاکس آماده شده بماند بین ۸-٢٤ ساعت قابلیت تزریق دارد، در موارد بیشتر از ٢٤ساعت نباید دارو مصرف شود.

: نتیجه بالا بردن ابرو با بوتاکس حدود ٢ میلى متر است و به اندازه لیفت جراحى نیست.

براى بى حرکت‌کردن لبه زخم جراحى استفاده می‌شود (این مورد کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد).

اثر بوتاکس بین یک تا ٣ هفته بعد از تزریق اثر بوتاکس مشاهده می‌شود. تزریق بوتاکس پیشانی – چروک‌های عمودی پیشانی، بین ابروها و اطراف بینی – چین و چروک‌های اطراف و گوشه‌های چشم – چین‌های پیشانی – عدم تقارن پلک‌ها یا ابروها – رفع افتادگی پلک 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *