فهرست بستن

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

بوتاکس شیراز

قیمت مناسب و کیفیت بالای تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز توسط دکتر راحله نظری بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز سبب شده تا اغلب متقاضیان تزریق بوتاکس به کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری مراجعه کنند.

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز
تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – 09172575530 – تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز – 09177514188  – 36493756 بلوار زرگری چهارراه ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 – تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز – دکتر راحله نظری

بوتاکس نام تجارتی سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است.این سم در مقادیر زیاد باعث نوعی مسمومیت غذایی به نام بوتولیسم می شود. صرف نظر از این واقعیت که کشنده ترین عارضه بوتولیسم، فلج میباشد دانشمندان راهی برای استفاده از آن را پیدا کرده اند که برای انسان مفید است.

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز
تزریق بوتاکس شیراز

بهترین دکتر تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

در حقیقت تزریق مستقیم مقادیر بسیار کم و رقیق شده سم به عضلات خاص باعث ضعیف شدن کنترل شده آن عضلات می گردد.

7 نوع سروتیپ توکسین بوتولینوم وجود دارد که 5 نوع آن(G.F.E.B.A) در محل اتصال عصب عضله در انسان موثر است. Dysport و Botox اسامی تجاری توکسین بوتولینوم نوع A می باشد که مورد تایید FDA است ( و به ترتیب توسط کمپانی Ipsen و Allergan تولید می شوند) .نوع ایرانی تائید شده آن مسپورت یا مصپورت و همچنین دیستون میباشد.

 تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

تاثیر تزریق بوتاکس بر زیبایی . مرکز بوتاکس شیراز توکسین بوتولینوم نوع A بر محل اتصال اعصاب و عضلات اثر کرده و مانع آزاد شدن ناقل  شیمیایی  به نام استیل کولین از انتهای عصب می شود و در نتیجه مانع انقباض عضلات شده و در نتیجه چین و چروک ایجاد نمی شود.

با شل شدن و عدم استفاده طولانی مدت عضلات چین و چروک ها به تدریج از بین رفته و بلوک عضلات مانع ایجاد چین و چروک های جدیدتر می شود اگر چه تزریق بوتاکس اثرات قابل توجه در چین های دینامیک (چین هایی که در حال حرکت ایجاد می شوند) دارد ولی اثری بر روی قوام پوست ندارد . – تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

موارد کاربرد زیبایی توکسین بوتولینوم نوع A جهت زیبایی

  • درمان خطوط عرضی پیشانی
  • خط اخم بالای بینی
  • چین و چروک های اطراف چشم (Crow`s feet)
  • چین و چروک روی بینی
  • همچنین بوتاکس باعث بالا رفتن خفیف گوشه خارجی ابروها می شود . (Chemical brow lift)
  • درمان چین و چروک عرضی و عمودی ناحیه گردن ، چین و چروک لب فوقانی و گوشه های دهان و … اشاره کرد.

موارد منع مصرف بوتاکس:

1. حاملگی

2. وجود عفونت در محل تزریق

3. بیماری میاستنی گراو

4. اختلالات نوروموسکولر

5. سندرم Eaton Lambert

6. افرادی که آنتی بیوتیک هایی مانند جنتامایسین ، استرپتومایسین و کانامایسین مصرف می کنند.

7. افرادی که داروی دی- پنی سیلامین که در آرتریت روماتوئید کاربر دارد مصرف می کنند.

8. افرادی که تحت درمان با سیکلوسپورین هستند.

9. افرادی که داروی ضد مالاریای کلروکلین مصرف می کنند.

10. مادران شیرده.

11. اگر سابقه حساسیت قبلی به بوتاکس دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

موارد کاربرد درمانی توکسین بوتولینوم کدام است؟

1. دیستونی گردن

2. بلفارواسپاسم (پلک زدن بیش از حد)

3. تعریق بیش از حد در زیر بغل و کف دست (هایپرهیدروزیس)

4. آشالازی ( اختلال در شل شدن اسفنکتر تحتانی مری)

5. میگرن و سایر اختلالات سردرد

6. تزریق اینترا در مال موضعی بوتاکس در نور و پاتی های دردناک فوکال مزمن موثر می باشد .

7. شقاق مقعد

8. در 15 اکتبر 2010، انجمن دارو غذا آمریکا(FDA) استفاده از بوتاکس را در درمان میگرن مزمن مورد تایید قرار داد، هر چند بوتاکس برای درمان میگرنهای دوره ای(اپیزودیک) موثر نمی باشد. 

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز
تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز – نکات مهم قبل از تزریق بوتاکس

بهترین دکتر تزریق بوتاکس شیراز توصیه می کند مصرف داروهایی نظیر آسپرین و سایر داروهای ضد التهابی از 2 هفته قبل از تزریق به منظور کاهش کبودی قطع شود. بهتر است حداقل به مدت یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف الکل خودداری شود. اگر از ویتامین ها و داروهای گیاهی استفاده می کنید، به پزشک اطلاع دهید .

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز
تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

مکان های مورد تزریق بوتاکس . دکتر خوب برای بوتاکس در شیراز

1. بوتاکس لب

2. بوتاکس صورت

3. بوتاکس پیشانی

4. بوتاکس زیر چشم

5. بوتاکس ابرو

6. بوتاکس زیر بغل

7. بوتاکس خط خنده

8. بوتاکس گونه

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز
تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

روش های تزریق بوتاکس : تزریق بوتاکس شیراز

زمان لازم برای تزریق بوتاکس چند دقیقه (حداکثر 10 تا 15 دقیقه) می باشد و بطور معمول نیازی به بی حسی نمی باشد ولی ممکن است 20 تا 30 دقیقه قبل از تزریق از پماد بی حسی کننده موضعی استفاده شود.

تزریق بوتاکس با استفاده از سوزن های بسیار ظریف (مانند سرنگ انسولین) به عضلات خاص انجام می شود و با درد بسیار کمی توام می باشد. تعداد تزریق بسته به میزان چین و چروک دارد و فردی به فردی دیگر متفاوت است. بطور معمول در نواحی پیشانی 10 تا 16 خط اخم  4 تا 6 و دور چشم 3 تزریق انجام می شود .

اثر بوتاکس چه مدت بعد از تزریق ظاهر می شود؟ 

بطور معمول برای ظاهر شدن اثر بوتاکس 3 تا 7 روز زمان لازم است ولی برای مشاهده نتایج نهایی مدت 2 هفته لازم است .

طول مدت اثر گذاری تزریق بوتاکس 

مدت اثر بوتاکس بطور معمول 6 تا 7 ماه است (ولی بندرت تا 8 الی 9 ماه نیز مشاهده شده است) و خطوط به تدریج به حالت قبل از درمان بر می گردند  بعد از چند بار تزریق اثر بوتاکس بیشتر باقی مانده و فواصل بین دو تزریق طولانی تر می شود.

در بعضی از افراد اثر نسبی طولانی مدت یا پاسخ حافظه ای memory response)) مشاهده می شود بطوریکه چین و چروک ها هرگز به طور کامل به حالت قبل از شروع تزریق بر نمی گردند .

مرکز تزریق بوتاکس شیراز

تزریق بوتاکس زیر بغل
تزریق بوتاکس زیر بغل

هیپرهیدروزیس بدون دلیل مشخص، یک علت شایع تعریق بیش از حد در ناحیه کف دست ، زیر بغل، صورت و کف پا است. این حالت ممکن است برای فرد، آن قدر ناراحت کننده و شاید خجالت آور باشد که نیاز به درمان طبی داشته باشد.

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

استفاده از بوتاکس در کنترل تعریق بیش از حد ( هیپرهیدروزیس ) به چه صورت است؟ 

درمان های مرسوم شامل استفاده موضعی از املاح کلرید آلومینیوم و داروهای آنتی کلینرژیک خوراکی است. درمان جراحی شامل قطع عصب مربوط به غدد عرق (سمپاتکتومی به روش آندوسکوپیک از طریق قفسه سینه) یا برداشتن موضعی غدد عرق در ناحیه زیر بغل است .

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

موفقیت عمل جراحی ، فقط حدود 66 درصد است (زیرا موارد تعریق بیش از حد به صورت جبرانی ، بعد از عمل جراحی مشاهده شده است) علاوه بر آن، جراحی ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد .

تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

توکسین بوتولینوم، آزاد شدن استیل کولین در غدد عرق را مهار می کند و این مسئله باعث تحولی در کنترل هیپرهیدروزیس شده است. تزریق در منطقه مورد نظر به صورت شبکه ای به فواصل یک تا 2 سانتی متر انجام می شود .

پاسخ درمانی به دور تزریق شده وابسته است . میزان دوز تزریقی در هر یک از نواحی زیر بغل، کف دست یا کف پا 50 تا 100 واحد در هر طرف است.کاهش تعریق، بعد از یک تا 2 هفته مشاهده می شود و اثر آن 3 تا 9 ماه با قی می ماند تزریق در ناحیه زیر بغل به صورت زیر جلدی انجام می شود . 

بوتاکس مسپورت در شیراز . تزریق در ناحیه کف دست جهت جلوگیری از ضعف عصبی عضلانی به صورت اینترادرمال انجام می شود که این تزریق دردناک است و نیاز به بلوک عصبی دارد .

 تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز

در سال 2004 تزریق بوتاکس به عنوان یک روش درمانی غیر تهاجمی در درمان علائم تعریق شدید ناحیه زیر بغل (که به درمانهای موضعی پوست جواب نداده است) در افراد بالای 18 سال توسط انجمن غذا و دارو آمریکا (FDA) مورد تائید را گرفت.

 دکتر خوب بوتاکس در شیراز . مرکز تزریق بوتاکس شیراز . بهترین دکتر تزریق بوتاکس شیراز . بهترین دکتر بوتاکس در شیراز . بوتاکس مسپورت – بوتاکس دیستون –

 تزریق بوتاکس مسپورت در شیراز