فهرست بستن

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

دکتر راحله نظری – 09172575530 – ژل لب در شیراز – 09177514188 – بلوار مطهری ( زرگری ) – چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل – طبقه 5 – واحد 36 – بهترین دکتر ژل لب در شیراز – 36494699
دکتر راحله نظری
 دکتر پوست در شیراز – دکتر راحله نظری

 بهترین دکتر ژل لب روسی – دکتر راحله نظری

بیشتر مردم به دنبال درمان هایی برای تزریق ژل لب در شیراز یا صاف کردن خطوط لبخند و خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم و  حجیم کردن لب ها ، گونه ها و دست های خود هستند و همچنین برای پیدا کردن دکتر خوب جستجو می کنند که بهترین آنها  دکتر راحله نظری است.
 تزریق ژل لب شیراز
   تزریق ژل لب شیراز

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

با هدف بازیابی حجم از دست رفته و استحکام بافتی به ویژه در صورت تزریق ژل در شیراز انجام می شود که باعث می‌شود خطوط سطحی تا عمیق ، چین و  چروک  ، افتادگی در گونه‌ها و خط خنده و چانه و لب ‌ها ایجاد شود.

نتیجه تزریق ژل لب 

تزریق ژل لب در شیراز  با هدف  افزایش حجم و بهبود فرم لب ها  تزریق می شود و میزان ژل و عمق تزریق آن به نوع ماده استفاده شدهو همچنین سلیقه افراد بستگی دارد. انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارند که برای تزریق به لب ها و نواحی اطراف لب ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در میان آن ها ، هیالورونیک اسید  که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب ها  کمک می کند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز

نکته بسیار مهم در خصوص  تزریق ژل لب در شیراز این است که تناسب میان لب بالا و پایین حتما باید در نظر گرفته شود، تا نتایج ایده آل تری حاصل گردد. به علاوه اینکه فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت است و مختص خود فرد است و نباید این انتظار داشته باشید تا فرم لب بعد از تزریق ژل لب در شیراز  مانندسایر افراد شود. به همین خاطر، این روش زیبایی حتما باید توسط پزشک ماهر که آشنا به  آناتومی لب و صورت است انجام شود.

بهترین دکتر ژل لب شیراز

با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب تزریق ژل لب  داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود و می توان برای کاهش احساس درد، از کرم های بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده کرد. معروف ترین  ژل لب یا فیلر و یا پرکننده ی لب، هیالورونیک اسید  که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid)چیست؟

در حقیقت اسید هیالورونیک به طور طبیعی در ماتریس خارج سلولی با بیشترین غلظت در بافت چشم، مفاصل و پوست یافت می شود. در پوست ، آب جذب اسید هیالورونیک می‌شود طوری که پوست به میزان مطلوبی هیدراته می گردد. با افزایش سن ، استحکام و حجم بافت چربی ، ماهیچه‌ها ، بافت استخوانی و پوست بدن و بخصوص صورت به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

تزریق پروفایلو در شیراز

فیلر های بر پایه‌ی هیالورونیک اسید برای کاهش ظاهر خطوط ، چین و چروک ، و ایجاد ساختار و حجم مناسب در صورت ( گونه ، لب ‌ها و گودی زیر چشم ) استفاده می شود. اثرات حاصل از فیلر ( ژل ) اسید هیالورونیک تزریقی بلافاصله قابل مشاهده می‌باشد.

تزریق ژل پروفایلو در شیراز

ژل لب و یا فیلرهای پروفایلو طی چند سال گذشته به عوامل تقویت‌کننده و پر کننده بافت نرم تبدیل شده‌اند. محصولات ژل با انواع برندهای مختلف با کاربردهای گوناگون برای استفاده‌ بیماران بدون عمل جراحی انقلابی در زیبایی به پا کرده اند.

تکنیک های تزریق ژل – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند. با تشکیل چروک عمودی موازی درقسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از روژلب بصورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد. بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است میتوان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد. در حالیکه لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته میشوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم واساسی می باشد. در تزریق ژل لب با حجم دادن و برجسته  کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود .

مراقبت های بعد از تزریق ژل:

1. برای از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل لب و گونه  و برای کاهش ورم و کبودی در محل تزریق یک هفته قبل از تزریق، از داروهای رقیق‌ کننده خون مانند   آسپرین،ایبوپروفن و ناپروکسن استفاده نکنید. 2. از موادی مانند سیر، جینسنگ و ویتامین ای استفاده نکنید.

3. دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضد پیری استفاده نکنید.

4. از موم، دکلره، برداشتن مو با موچین یا کرم موبر در ناحیه مورد نظر دوری کنید.

5. دور روز قبل از تزریق استفاده از آرنیکا را شروع کنید. این کار الزامی نیست اما کبودی را کاهش می‌دهد.

6. اگر سابقه تبخال دارید، احتمال اینکه سوزن‌ها باعث تحریک و ایجاد تبخال شوند، وجود دارد. در این صورت، پزشک خود را مطلع سازید. 7. در دوران بارداری و  شیر دهی تزریق لب انجام ندهید. 8. اگر به مواد تشکیل دهنده ژل حساسیت دارید یا اختلالات عصبی دارید، تزریق لب برای شما گزینه مناسبی نیست.

برجسته کردن لب با ژل  – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

1. لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد که تزریق ژل لب در شیراز می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. 2. لب تحتانی  به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

3. لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند. با تشکیل چروک عمودی و موازی در  قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از روژلب بصورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد.

4. بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. می توان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد. 5. در حالی که لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و  در برجسته کردن لب با ژل در شیراز  وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی در نظر گرفته می شود. در برجسته کردن لب با ژل در شیراز حجم دادن و برجسته کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود.

تزریق ژل لب در شیراز

نحوه تزریق

روش برجسته کردن لب با ژل در شیراز در مطلوب‌تر بودن و کم خطرتر بودن آن بسیار مهم است.

1. پزشک معالج باید اولا” شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا” به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا” آشنا باشد.

2. مقدار ژل تزریق شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد دلخواه از طرفی و عمق و محل چین مورد نظر از طرف دیگر دارد.

ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارد. بدین منظور پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می شود سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها ، گونه ها، چین های دور دهان در خلال لبه فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می شود.

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

1. قبل از هر گونه تزریق ژل لب در شیراز باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.

2. فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.

3. در تزریق ژل لب در شیراز در دو طرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.

4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.

5. در برخی مراجعین قبل از ژل لب در شیراز نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.

6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.

7. تبحر و تکنیک پزشک در برجسته کردن لب با ژل در شیراز بسیار حائز اهمیت است.

8. ژل لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

 کاربرد تزریق ژل چیست؟

1. افزایش حجم اجزای صورت با تزریق  ژل 2. بر جسته کردن لب  ( پروتز لب ) 3. بزرگ کردن چانه  ( پروتز چانه ) 4. بر جسته کردن گونه  ( پروتز گونه )

ماندگاری بیشتر با اضافه شدن فیلر جدید به قبلی – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

همانطور که گفتیم زمان مناسب برای تزریق مجدد فیلر، زمانی است که هنوز یک چهارم از ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده باشد. وقتی تزریق مجدد ژل در این حالت انجام می شود، ژل جدید به ژل قبلی اضافه می شود و اثر ماندگاری فیلر را بیشتر می کند.

جذب کندتر ژل در تزریق مجدد

با  تزریق  مجدد  ژل اتفاق دیگری که می افتد این است که، ژلهای جدید با واکنش کمتری از سوی بدن برای جذب، مواجه می شوند. وقتی برای بار اول اسید هیالورونیک را وارد بدن می کنید، واکنش بدن به آنها شدیدتر است، اما در مرتبه دوم حساسیت بدن دیگر کمتر می شود و در نتیجه جذب فیلر جدید با سرعت کمتری انجام شده و ماندگاری آن بیشتر می شود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

ساده ترین و طبیعی ترین فیلر یا ژل اسید هیالورونیک (HA) است. اگر به هر دلیلی از این مواد خوشتان نیامد می توانید آنها را پاک کنید و از بین ببرید از آنجا که اسید هیالورونیک  (HA) دائمی نیست، پزشک شما می تواند یک آنزیم پاک کننده به نام هیالورونیداز را تزریق کند اگر از نتایج اولیه ناراضی هستید، این آنزیم می تواند در پنج دقیقه ژل را از بین ببرد.

برترین برندهای ژل لب

انتخاب برند ژل لب یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که نامرغوب بودن ژل می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. مواردی از قبیل سن فرد، فرم لب و نتایج مورد انتظار در تعیین برند و مارک ژل لب دخیل هستند و در کنار برند انتخابی، نحوه تزریق نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بهترین برندهای ژل لب:

1. ژل لب رستیلن 

نوعی ژل لب است که غلظت بالایی هیالورونیک اسید دارد و قیمت آن در مقایسه با سایر ژل های حاوی هیالورونیک اسید، بیشتر است. این برند ژل لب مورد تائید FDA است و در حدود شش ماه ماندگاری دارد.

2. ژل لب تئوسیال :

ساخت کشور سوئیس و بر پایه هیالورونیک اسید و منشاء غیر حیوانی دارد. اثرات این ژل لب تنها در حدود یک سال باقی می ماند و تا حد زیادی به عواملی از قبیل نوع پوست و سبک زندگی فرد بستگی دارد.

3. ژل لب استایلج 

برند فرانسوی ژل لب است که در ترکیب خود حاوی هیالورنیک اسید و بی حس کننده لیدوکائین است که حجم طبیعی را در لب ها ایجاد می کند و ماندگاری آن در حدود ۶ تا ۲۴ ماه خواهد بود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد، اما توصیه می شود تا ۲۴ ساعت از وارد آوردن فشار به لب ها خودداری شود.

4. ژل لب بلوترو :

ساخت کمپانی Merz آلمان است که همانند بسیاری از برندها بر پایه ترکیب هیالورونیک اسید طراحی شده و با توجه به این که حاوی مقادیری لیدوکائین است، از میزان درد هنگام تزریق کاسته خواهد شد. این برند مورد تائید FDA است و در حدود شش تا دوازده ماه ماندگاری خواهد داشت.

5. ژل لب پرفکتا :

فرانسوی است که به عنوان یک حجم دهنده موثر برای لب ها مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج آن بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه نخواهد داشت.

6. ژل لب رووفیل :

رووفیل ژل لب کره ای است که هیالورونیک اسید موجود در آن دوام و ماندگاری بالایی دارد و اثرات آن تا دوازده ماه باقی می ماند که البته میزان جذب آن به نوع پوست، نوع و میزان حجم تزریق نیز بستگی دارد. ژل رووفیل لب ها را به طور محسوسی افزایش حجم می دهد و در لب های باریک، باعث می شود لب به سمت بالا کشیده شود.

مراقبت های بعد از تززیق ژل لب – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بعد از تزریق ژل لب ، چون خون رسانی در آن زیاد است احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از این حادثه چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. در لب یک شبکه عصبی وجود دارد که بسیار قوی است. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. این بی حسی به مدت 45 دقیقه اثر خود را روی لب حفظ می کند به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است دچار گازگرفتگی شوید و به لب آسیب بزنید. در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی حسی از بین برود. در روز اول بعد از تزریق ژل لب یک سری نکات هستند که باید رعایت کنید تا لب شما دچار تورم، التهاب و خون مردگی نشود. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. همین طور مصرف نوشیدنی های الکی می تواند باعث التهاب و تورم شود. معمولا مقداری تورم  پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل به لب می باشد . همچنین برای ژل های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل های ویژه پزشک خود را برای مراقبت های پس از تزریق فراموش نکنید. بنابراین، اگر قصد کاهش چین و چروک ها و بهتر شدن نتایج این دسته از تکنیک های زیبایی را دارید، بهتر است برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان حداقل سه هفته صبر کنید.

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب

1. قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.

2. فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.

3. تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد. 4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد. 5. در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد. 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است. 7. تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.

8. تزریق  ژل به  لب  را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط  دور لب  انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از این موارد باید  میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

شما می توانید انتخاب کنید که  قبل از تزریق ژل لب ها  از بی حسی موضعی استفاده شود یا خیر. پزشک می تواند در اطراف لب ها با تزریق به لثه (مانند دندانپزشکی) آن ناحیه را بی حس کند که سوزن بی حسی بسیار نازک است و آن را احساس نمی کنید.

این روش حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و بعد از ۱۵ دقیقه شروع به تحلیل رفتن می کند. بعدا می توانید زندگی روزمره خود را دنبال کنید، اما نباید هیچ برنامه ای بزرگ (مثل یک عروسی یا یک رویداد مهم) برای حداقل سه روز آینده داشته باشید (احتمال کبودی و سفت شدن). شما نباید در روز انجام تزریق لب ورزش کنید. به ویژه باید از فعالیت هایی که موجب افزایش جریان خون به صورت شما می شوند، اجتناب کنید مانند لازم نیست که در تمام نقاط لب تزریق کنید بلکه می توانید انتخاب کنید که در کدام قسمت ها می خواهید تمرکز داشته باشید.

تصمیم گیری این که آیا می خواهید هر دو لب، فقط لب پایین و یا وسط لب بالا را انجام دهید با شما است. اما  پزشک با تجربه  بالایی که در این زمینه دارد بهتر می تواند شما را راهنمایی کند.

 بهترین مارک ژل  –   فیلر لب رستیلن

دقیقا مانند  فیلر های ژوویدرم ، رستیلن ، از جمله فیلر های تزریقی زیبایی است که به کمک اسید هیالورونیک برای تزریق ژل لب ساخته می شود. این محصولات در سال ۲۰۰۳ میلادی تاییدیه سازمان غذا و دارو FDA را کسب کردند و پزشکان پوست از ژل های رستیلن برای شکل دهی به لب ها و درمان چین و چروک استفاده می کنند. نتایج فیلر رستیلن با دوام هستند که از ۶ ماه تا چند سال نیز تاثیر آن ها باقی می ماند. یکی از بهترین مزایای استفاده از فیلر های حاوی اسید هیالورونیک این است که اگر از ظاهر آن ها خوشتان نیاید، می توان با تزریق آنزیم خاصی مواد مذکور را از بین برد و ظاهر طبیعی فرد، پس از یک تا دو روز باز خواهد گشت.

ولبلا  عضوی از مجموعه فیلر های  لب ژوویدرم  به حساب می آید اما باید آن را به شکل جداگانه معرفی کنیم. این محصول توسط سازمان FDA مورد تایید بوده و به شکل تزریقی مورد استفاده قرار گرفته می شود. به کمک این فیلر می توان خطوط خنده را صاف کرد و همچنین با تزریق این ژل لب در شیراز خط و خطوط روی صورت افراد سیگاری را نیز بهبود بخشید.

فیلر ولبلا برای افزایش حجم لب ها و بازگرداندن ظاهر جوان و شاداب، گزینه بسیار مناسبی است. ولبلا برای زخم های ناشی از جوش ها نیز کارایی دارد. آن چیزی که ولبلا را متفاوت از سایر فیلر ها می کند، توانایی آن در استفاده از اسید هیالورونیک در وزن های مولکولی متفاوت است. به کمک این قابلیت، فیلر می تواند حجم اضافه شده به لب ها را محدود کرده و نتایج نامحسوس شوند. همچنین اثر آن تا یک سال باقی می ماند.

فیلر استایلج

ژل لب استایلج  (که همراه با لیدوکائین یا بدون آن در دسترس است) نوعی فیلر پوستی تزریقی با فناوری کراس لینک است که به شکل نو آورانه ای طراحی شده است و حاوی اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان هاست. دو نوع این فیلر مانیتول و سوربیتول هستند. فیلر استایلج جهت صاف کردن چین و چروک های مختلف بر روی پیشانی،  اصلاح فرم بینی، اصلاح خطوط  چانه یا استخوان  گونه یا بهبود فرم لب ها طراحی شده است.

نتایج حاصل از تزریق  ژل استایلج  ماندگاری ۶ الی ۲۴ ماهه دارند و این مدت زمان به فرد، فرمول مورد استفاده در تولید فیلر و میزان تزریق آن بستگی دارد. بیماران باید از دست زدن به ناحیه درمانی و یا فشار آوردن بر روی آن، نوشیدن الکل و داشتن حرکاتی با واکنش های زیاد بر روی صورت تا ۲۴ ساعت پس از تزریق اجتناب کنند.

ژل لب تئوسیال

یکی دیگر از فیلر های تزریقی مبتنی بر  اسید  هیالورونیک  فیلر یا ژل تئوسیال  نام دارد که نام کامل آن Teosyal Kiss است. این محصول جهت افزایش حجم لب ها ، درمان چین و چروک ها ، تغییر حالت لب و افزایش  آب درون لب ها طراحی شده است و ماندگاری آن نیز بیشتر از بسیاری از فیلر هاست. همچنین  متخصصان می گویند مراجعه کنندگان در تزریق این نوع فیلر حس راحت تر و بهتری دارند. جهت جلوگیری از واکنش های آلرژی در افراد، در ترکیب فیلر تئوسیال  از اندوتوکسین های باکتریایی استفاده شده است تا سطوح پروتئینی را کاهش دهند.

ژل لب بلترو – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

از ژل بلترو  جهت ایجاد تغییرات در لب ها استفاده می شود و ماندگاری نتایج این فیلر ها بین شش تا ۱۲ ماه است. این موضوع به فرمول مورد استفاده بستگی دارد.  بلترو  شامل سه نوع از فیلر های لب می شود که از آن ها برای حل مشکلات مختلفی استفاده می گردد: محصولات فیلر بلترو  متعادل  (Belotero Balance)  و  بلترو پایه  (Belotero Basic): این محصولات می توانند لب ها را بزرگتر کرده و خطوط تیره روی لب ها  را برطرف کنند. مدت زمان باقی ماندن نتایج نیز حدود ۶ ماه است. 1. محصول ژل بلترو Belotero Intense که برای اضافه کردن حجم به لب و حل مشکل خطوط عمیق بر روی لب ها استفاده می شود و نتایج آن تا ۱۲ ماه  پایدار هستند.

2. محصول  belotero soft که از آن جهت بهبود لب ها و صاف کردن خطوط سطحی استفاده می شود و نتایج آن نیز تا ۱۲ ماه دوام دارد. افرادی که سابقه واکنش های آلرژی به پروتئین های گرم مثبت را دارند، نباید از فیلر های  لب بلترو  استفاده کنند. ده روز قبل از تزریق، از داروهای ضد درد (به استثنای تیلنول)، روغن ماهی و ویتامین E اجتناب کنید، که تمایل دارند خون را از بین ببرند. خون کم باعث می شود این منطقه بیشتر به کبودی و خونریزی مبتلا شود.

برخی از کبودی ها و خونریزی ها در محل تزریق طبیعی است و انتظار می رود. کبودی ها پس از پنج تا هفت روز باید محو شوند. پزشک شما همچنین می تواند در صورت لزوم از لیزر برای حل التهاب خون استفاده کند.

مزایای تزریق ژل لب

1. کبودی کمتر:

کبودی و ورم تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید از بقیه فیلرها کمتر است.

2. ماندگاری قابل قبول نتایج:

هرچند نتایج تزریق ژل در لب دائمی نیست، اما ماندگاری رضایت‌بخشی، حدود ۶ ماه دارد.

3. کنترل آسان حجم لب :

پزشک ماهر به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد.

4. سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها :

اگر حرکت لب‌ها یا صحبت کردن باعث ایجاد توده یا برآمدگی شود، توده به راحتی حل و مشکل برطرف می‌شود.

5. پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک:

چون مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

انتظار نداشته باشید لب هایتان دقیقا مانند یک عکس شود. شما می توانید عکس های پیشنهادی را به پزشک خود نشان دهید، اما در نهایت شما و پزشک تا نباید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای چهره شما مناسب است. همچنین باید انتظار داشته باشید که به تدریج با گذشت زمان نه همه در یک زمان به نتایج طبیعی دست پیدا کنید.

بهترین مارکی که برای تزریق فیلر لب پیشنهاد می‌شود مارک ‌های دارای اسید هیالورونیک از  جمله ژوویدرم و رستیلن  است. این محصولات همیشه نتایج خوبی به همراه داشته‌اند، ریسک عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیاز به استراحت ندارند.

تزریق ژل لب در شیراز

توصیه ای برای تجربه اولی‌ها

به متقاضیانی که می‌خواهند برای بار اول تزریق ژل به لب انجام دهند، توصیه می‌کنیم از ژل‌های موقت هیالورونیک اسیدی استفاده کنند. احتمالاً اسم این ماده را شنیده‌اید؛ چون در محصولات آبرسان، مرطوب کننده و مراقبت پوستی استفاده‌ی زیادی دارد. بله، این همان هیالورونیک اسید است. ماده‌ای قندی که یکی از اجزای تشکیل دهنده‌ی بافت پوست ما است و می‌تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب  ذخیره کند.

قدرت شگفت آور هیالورونیک اسید در نگهداری آب باعث می‌شود که هم ماده‌ای فوق‌العاده برای  آبرسانی به پوست باشد و هم انتخابی بسیار خوب برای حجم دهی به لب‌ها، گونه‌ها، چانه، فک و غیره. ژل‌های هیالورونیک اسیدی ایمن هستند، ماندگاری متوسطی دارند، بعد از تزریق ظاهری طبیعی به صورت می‌دهند و می‌توانند برای پوست شما مفید باشند.

توصیه ای برای با تجربه‌ ترها – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

رای متقاضیانی که در امر تزریق ژل به لب با تجربه‌ترند و می‌دانند که دقیقاً از تزریق ژل چه می‌خواهند، می‌توانیم از ژل‌های دائمی یا نیمه‌ دائمی استفاده کنیم. البته در کل به دلیل ایمنی بالا، ژل‌های هیالورونیک اسیدی بهتر هستند. به هر حال انتخاب نهایی با خودتان است. ما نباید جای شما تصمیم بگیریم و تنها وظیفه داریم که راهنمای خوبی برای شما باشیم.

آیا می‌توان از تزریق چربی برای لب استفاده کرد؟

تزریق چربی  به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد ولی برای تزریق به لب مناسب نیست. از تزریق چربی بیشتر برای حجم دهی و جبران  فرو رفتگی‌ های صورت استفاده می‌شود. اگر به لب چربی تزریق کنیم، حالت غیرطبیعی و متورم به خودش می‌گیرد و چندان زیبا نمی‌شود.

 تزریق ژل به لب چقدر هزینه دارد ؟

هزینه تزریق ژل به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع ژل (موقت، دائمی یا نیمه‌دائمی)، برند و شرکت سازنده ژل و میزان مورد نیاز برای حجم دهی به لب‌ها از جمله عوامل موثر بر هزینه‌ی نهایی هستند. برای دریافت هزینه‌ی دقیق می‌توانید با  ما در تماس باشید. هزینه‌ی نهایی در جلسه مشاوره پیش از تزریق به شما اعلام می‌شود.

در مورد هزینه باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

1. زمانی که می‌خواهید برای هزینه‌ها برنامه ریزی کنید، یادتان باشد که ماندگاری ژل‌های رایج که به لب تزریق می‌شوند، بین ۶ تا ۹ ماه است. بعد از این مدت، باید برای تزریق دوباره به کلینیک مراجعه کنید. 2. ممکن است برخی کلینیک‌ها هزینه‌ی بسیار کمتری برای تزریق ژل دریافت کنند. با توجه به این که عامل اصلی تاثیر گذار در هزینه‌ی نهایی، برند و مقدار ژل تزریق شده است، هزینه‌ها نباید تفاوت فاحشی داشته باشند. اگر جایی هزینه‌ی بسیار کمی دریافت می‌کند، یعنی احتمالاً از مواد مصرفی با کیفیتی استفاده نمی‌کند. 3. هزینه‌ی تزریق ژل در آرایشگاه‌ها و مکان‌های غیرمجاز دیگر معمولاً ارزان‌تر است. تزریق ژل به لب در محل‌های غیرمجاز یا استفاده از ژل‌های بی‌کیفیت که در مورد قبلی اشاره کردیم، خطرات بسیار زیادی دارد. عوارضی مانند عفونت، پس زدن ژل، خوب پخش نشدن ژل و .. کل هزینه  تزریق ژل به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع ژل (موقت، دائمی یا نیمه‌دائمی)، برند و شرکت سازنده ژل و میزان مورد نیاز برای حجم دهی به لب‌ها از جمله عوامل موثر بر هزینه‌ی نهایی هستند. برای دریافت هزینه‌ی دقیق می‌توانید با دکتر راحله نظری در تماس باشید. هزینه‌ی نهایی در جلسه مشاوره پیش از تزریق به شما اعلام می‌شود.

تاثیر روش تزریق در مدت زمان ماندگاری ژل

مواد تشکیل دهنده هر ژل و نوع اثرگذاری آن تعیین کننده ماندگاری آن است. در تزریق  ژل آلیاکسین  مواد تشکیل دهنده این فیلر حداکثر ۹ ماه باقی می ماند و البته در مواردی ماندگاری آن یک سال نیز گزارش شده است که کمتر برای ناحیه لب اتفاق می افتد. در تزریق  ژل الانسه  ماجرا کمی متفاوت است. در این روش شما 4 نوع ژل در دسترس دارید که هر یک میزان ماندگاری متفاوتی دارد. کمترین میزان ماندگاری این ژل مربوط به  ژل الانسه S  است و بیشترین میزان مربوط به ژل سری E است که می توان تا ۲ سال بر روی ماندگاری آن حساب کرد.

چه مقدار ژل باید تزریق کنم؟

این موضوع به خواسته‌ی شما و وضعیت لب‌هایتان بستگی دارد. برای بیشتر افراد یک سرنگ کافی است؛ البته در صورتی که بخواهید ظاهر طبیعی و  لب‌ها را حفظ کنید. یک سرنگ به اندازه‌ای ژل دارد که بتوانیم لب‌ها را پر کنیم و شکل آن‌ها از حالت طبیعی خارج نشود.

حتی برای دفعات اول بهتر است که نصف سرنگ را تزریق کنیم و سپس برای تزریق نصف دیگر سرنگ، یک یا دو هفته بعد به کلینیک مراجعه کنید. اینطوری حفظ ظاهر طبیعی لب‌ها راحت‌تر است. برای بیشتر افراد دو سرنگ بیش از اندازه است ولی اگر بخواهید خیلی لب‌های خود را برجسته کنید، ممکن است نیاز باشد.

بگذارید عوامل موثر در انتخاب مارک ژل را به شکل فهرست‌وار مرور کنیم:

1. سن متقاضی تزریق ژل به لب 2. شکل کنونی لب 3. هدف نهایی از تزریق ژل 4. شکل هندسی و انحنای لب‌ها

توصیه می‌کنیم به تزریق ژل به عنوان یک عمل زیبایی که خطرات جدی و مهمی دارد نگاه کنید. چون اگر تزریق به درستی صورت نگیرد، می‌تواند خطرات حادی داشته باشد. یکی از خطرات، انسداد عروقی نام دارد. در این عارضه‌ی نادر، ژل تزریق شده عروق خونی را مسدود می‌کند. اگر خون به بافت‌های لب نرسد، بافت‌ها می‌میرند و بخشی از لب از بین می‌رود.

حتماً برای تزریق ژل به لب به پزشک  پوست مراجعه کنید. همچنین دقت کنید که پزشک تجربه و مهارت کافی برای این کار داشته باشد. نمونه کارهای کلینیک می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. نمونه‌های تزریق ژل به لب در کلینیک دکتر راحله نظری  را در زمان مراجعه به کلینیک در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تزریق ژل لب در شیراز

تزریق فرم های مختلف تزریق ژل لب – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

فرم لب می تواند با توجه به محل و نحوه تزریق ژل تغییر کند و این موضوعی است که حتما باید در خصوص آن با پزشک صحبت کنید. برخی افراد دوست دارند لب بالای شان حجیم تر از لب پایین باشد یا برعکس و در برخی دیگر موارد، ترجیح می دهند اندازه و تناسب لب بالا و پایین با هم برابر باشد.

برخی تکنیک ها و مدل های مختلف ژل لب عبارتند از :

1. تزریق ژل لب روسی در شیراز :

تزریق ژل لب روسی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، از سمت داخل به بیرون و حاشیه لب و به طور عمودی تزریق می شود و این روش برای افرادی که لب های باریک و کم حجمی دارند، نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.

2. ژل لب عروسکی : 

در ژل لب عروسکی، میزان ژل بیشتری در لب پایین تزریق می شود تا حجم لب پایین بیشتر از لب بالا شود و لب ها فرم عروسکی یا باربی پیدا کنند.

3. ژل لب طبیعی (کلاسیک) :

برای آن دسته از افرادی که می خواهند بعد از تزریق، لب ها فرم طبیعی تری داشته باشد، افزایش حجم به صورت نامحسوس و به طور کاملا طبیعی انجام خواهد شد.

4. ژل لب قلبی :

تزریق ژل قلبی برای آن دسته از افرادی مناسب تر است که فرم صورت بیضی دارند که در این روش، فاصله ای بین قسمت بالایی دو حاشیه لب ایجاد می شود و لب ها اصطلاحا ظاهر قلبی شکلی پیدا می کنند.

آیا تزریق ژل لب  درد دارد؟

اول این که بیشتر ژل‌های هیالورونیک اسیدی حاوی داروی بی‌حس کننده موضعی لیدوکائین هستند. همان بی‌حس کننده‌ای که در دندان پزشکی کاربرد زیادی دارد. علاوه بر این می‌توانیم به شکل‌های مختلفی لب‌هایتان را بی‌حس کنیم. مثلاً می‌توانیم اطراف لب یک داروی بلوک کننده عصبی تزریق کنیم. از این دارو  در دندان پزشکی، پیش از پر کردن دندان استفاده می‌شود. به جز این می‌توانیم از داروهای بی‌حس کننده موضعی استفاده کنیم که به شکل محلول یا  کرم هستند.

از بین راه‌های کاهش درد، ما کرم بی‌حس کننده را ترجیح می‌دهیم. وقتی از داروهای بلوک کننده عصبی استفاده می‌کنیم، شکل  حرکت کردن لب‌ها  تغییر می‌کند و تا چند ساعت معلوم نمی‌شود که لب‌تان به چه شکلی در آمده است. این مشکل را با کرم‌ های بی‌حسی نداریم.

بعد از بی‌حس کرد لب و در هنگام تزریق، ابتدا یک سوزش خیلی جزئی، سپس کمی فشار و نهایتاً یک حس ضربانی بسیار گنگ خواهید داشت. اگر بی‌حسی به درستی انجام شود، نباید درد حادی احساس کنید. در مجموع اگر تزریق‌ها دردی داشته باشد، کاملاً قابل تحمل خواهد بود.

تزریق ژل لب در شیراز

تزریق مجدد ژل لب در کلینیک دکتر راحله نظری – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

شما می توانید جهت انجام ژل لب و اطمینان از روش صحیح و استفاده از مواد استاندارد، به کلینیک دکتر راحله نظری مراجعه نمایید. در این مرکز مشاوران ما اطلاعات لازم جهت تزریق انواع ژل را در اختیار شما قرار خواهند داد و به شما می گویند که زمان مناسب برای تجدید تزریق چه زمانی است و چه میزانی باید مواد را تزریق کنید.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

تزریق ژل به لب در شیراز یک عمل دائمی نیست اما بسیار ماندگار است. به خاطر داشته باشید که تزریق مجدد ژل نه تنها مشکلی برای شما ایجاد نمی کند،بلکه زیبایی شما را دو چندان خواهد کرد. فقط در مورد میزان تزریق ژل و زمان مناسب خود با پزشک مشورت کنید و به توصیه های او عمل نمایید.

در تزریق ژل لب نکات زیر مهم است :

1. وجود تناسب بین لب بالا و پایین از شرط‌های زیبایی لب است این نسبت، نسبت طلایی نامیده می‌شود.

2. از دیگر نکات قابل توجه، تناسب بین لب و بقیه اجزای صورت است.

مدت زمان انجام تزریق چقدر است؟

حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه که بخش عمده آن صرف بی‌حسی می‌گردد مگر اینکه از بی‌حسی عصبی استفاده کنیم. با این نوع بی‌حسی، درد تزریق تقریباً صفر خواهد بود.

آیا ممکن است بعد از تزریق ژل لب، تبخال بزنیم؟

توصیه می کنیم اگر مبتلا به عفونت فعال دهانی مانند تبخال هستید، از تزریق ژل لب خودداری کنید و قبل از تزریق، حتما آن را درمان کنید. اگر سابقه تبخال دارید، حتما باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید چرا که احتمال بروز تبخال در این افراد حتی با وجود تزریق بهترین برند نیز وجود دارد.

حجم ژل مورد نیاز برای لب چقدر است؟

بسته به فرم و شکل اولیه لب و سلیقه مراجعین، میزان مورد نیاز می‌تواند متفاوت باشد ولی معمولاً برای یک تزریق طبیعی و نچرال حدود یک سی‌سی ژل مورد نیاز است . اگر خواستار حجم بیشتری باشید تا ۲ سی‌سی ژل برای شما تزریق می شود. گاهی برای حصول نتیجه بهتر می‌توان تزریق را در دو مرحله و به فاصله یک ماه انجام داد.

تزریق ژل لب روسی در شیراز

این سبک تزریق اولین بار در روسیه شروع شد و الهام گرفته از لب‌های زیبای خانم‌های روس است. این روش بعدها توسط پزشکان مختلف تکامل تکامل یافت تا به نقطه اوج کنونی رسید.

منظور از متد روسی، تزریقاتی است که با فیلرهای خاص و تکنیک متفاوت انجام می‌شود. از ویژگی‌های منحصر به فرد این  سبک تزریق، لیفت لب به سمت بالا است.

از ویژگی‌های دیگر، عدم ایجاد عارضه‌ای به نام لب اردکی است. در این عارضه لب‌ها به سمت جلو حرکت می‌کنند اما در تزریق لب روسی، لب فقط لیفت می‌ شود و به سمت بالا حرکت می‌کند نه جلو. برای این منظور در تزریق ژل لب روسی، تمرکز بر فرم‌دهی و ارتفاع دادن به ناحیه V شکل دهان (Cupid bow) است.

هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب‌ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. در تکنیک تزریق ژل لب روسی قبل از توجه به اندازه لب‌ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لب‌ها توجه می‌شود. در این روش حاشیه لب‌ها یا خط لب صاف نمی‌شود بلکه کاملا فرم می‌گیرد و تیز می‌شود. در مدل روسی، مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب (دقیقاً جایی که خانم‌ها خط لب خود را می‌کشند) برای برجسته کردن و لیفت خط لب، تزریق می‌شود.

تزریق لب روسی – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

در تزریق لب روسی برخلاف تکنیک‌های کلاسیک گذشته، معمولاً حجم‌های بسیار کم به صورت سطحی تزریق می‌گردد و به همین خاطر باید از ژل‌ های با کیفیت بالاتر استفاده کرد تا از بروز عوارض احتمالی پیشگیری شود. توجه به تزریق یکدست و یکنواخت بسیار مهم است چرا که اگر تزریق یکنواخت نباشد احتمال گلوله شدن یا اصطلاحاً Nodule formation بسیار زیاد است.

این فرم لب معمولاً در افراد جوان‌تر بیشتر طرفدار دارد، در حالی که در افراد مسن‌تر هم می‌توان با الهام گرفتن و به کارگیری این تکنیک لب‌هایی کاملاً طبیعی و متناسب با سن و بقیه اجزای صورت آفرید. در نهایت تشخیص فرم مناسب و انتخاب تکنیک درست بر عهده پزشک معالج شما است، هر چند می‌توان در جلسه مشاوره سلیقه شما را نیز در نظر گرفت.

عوارض شایع تزریق ژل لب چیست؟

1. از عوارض شایع می‌توان به تورم و کبودی اشاره کرد که معمولاً حداکثر تا یک هفته برطرف می‌شود.

2. عارضه دیگر عفونت می‌باشد که با ژل‌های چینی که در شرایط غیر استریل تولید و توسط Bulk (بشکه) وارد می‌شوند و در شرایط غیر استریل به سرنگ انتقال داده می‌شوند بسیار شایع است.

3. عارضه دیگر گلوله شدن ژل می‌باشد که کاملاً به تکنیک تزریق و نوع فیلر بستگی دارد، بنابراین تزریق توسط پزشک مجرب با فیلر استاندارد چنین عارضه‌ای نخواهد  داشت. توصیه می‌کنیم به تزریق ژل به عنوان یک عمل زیبایی که خطرات جدی و مهمی دارد نگاه کنید. چون اگر تزریق به درستی صورت نگیرد، می‌تواند خطرات حادی داشته باشد. یکی از خطرات، انسداد عروقی نام دارد. در این عارضه‌ی نادر، ژل تزریق شده عروق خونی را مسدود می‌کند. اگر خون به بافت‌های لب نرسد، بافت‌ها می‌میرند و بخشی از لب از بین می‌رود.

آیا نتایج تزریق ژل لب، نچرال و طبیعی است ؟

بله نتایج تزریق ژل می‌تواند کاملاً نچرال یا طبیعی باشد. عوامل تاثیر گذار روی طبیعی بودن نتایج شامل میزان ژل تزریق شده و جایگذاری ژل در زیر پوست است. لب‌ها باید پیش از تزریق از نظر شکل و تقارن بررسی شوند تا در زمان تزریق بتوانیم ژل‌ را در نواحی درستی جایگذاری کنیم. کار دیگری که برای طبیعی شدن نتایج می‌توان کرد، تزریق مقطعی ژل است. یعنی در طی ۲ یا ۳ جلسه و به مرور حجم لب را افزایش دهیم. به این شکل که صبر کنیم تا ژل تزریق شده در محل خود تثبیت شود و ببینیم لب چه حالتی می‌گیرد. افزایش حجم تدریجی باعث می‌شود که توجه اطرافیان  نیز بیش از اندازه جلب نشود و به قولی نفهمند که ژل تزریق کرده‌اید. خلاصه که انتظار نداشته باشید در یک جلسه مقدار زیادی ژل تزریق کنیم و با ظاهری نچرال از کلینیک خارج شوید. باید صبور باشید و به پزشک خود اعتماد کنید.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب چیست؟ – بهترین دکتر ژل لب در شیراز

1. در صورت مشاهده کبودی کمپرس سرد کنید، یعنی یخ را بگذارید و بردارید و این کار را چند بار تکرار کنید.

2. به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت از نوشیدن مایعات و غذاهای خیلی گرم خودداری کنید.

3. روزانه چند بار لب‌های خود را با پماد تجویزی توسط پزشک معالج چرب کنید.

4. از ماساژ شدید منطقه تزریق خودداری نمایید.

5. در صورتی که در منطقه تزریق یا مناطق مجاور درد شدید یا تغییر رنگ پوست احساس کردید به پزشک معالج خود اطلاع دهید.

آیا تزریق ژل لب در شیراز باعث کشیده شدن لب می‌شود؟

خیر. برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد، تزریق ژل به لب باعث کشیده شدن یا شل شدن پوست لب نمی‌شود. مثلاً بعد از جذب شدن ژل، لب شما  پایین نمی‌ افتد . اتفاقاً برعکس این رخ می‌دهد. وقتی سوزن لب شما را سوراخ می‌کند به شکل غیرمستقیم کلاژن سازی پوست لب را تحریک می‌کند و حتی  ممکن است بعد از تزریقات، لب‌ ها بزرگ‌تر هم به نظر برسند.

اگر از نتیجه تزریق ژل لب راضی نباشیم، چه باید کرد ؟

خوبی ژل‌های هیالورونیک اسیدی این است که موقت هستند و در عرض چند ماه جذب لب می‌شوند. به هر حال ممکن است نظر شما بعد از مدتی عوض شود و این در متقاضیان بار اولی رایج است. در این حالت می‌توانید چند ماه صبر کنید تا لب به حالت اول بازگردد یا به کلینیک مراجعه کنید تا هیالورونیک اسید تزریق شده را تجزیه کنیم. برای این کار آنزیمی به نام هیالورونیداز را به درون لب تزریق می‌کنیم تا مولکول‌های هیالورونیک اسید را تجزیه و روند جذب را سرعت ببخشد. چند روز بعد لب‌ها به شکل اول بازمی‌گردند. تزریق مجدد ژل به لب مزایایی دارد که به آنها اشاره می کنیم:

1. ماندگاری بیشتر با اضافه شدن فیلر جدید به قبلی :

همانطور که گفتیم زمان مناسب برای تزریق مجدد فیلر، زمانی است که هنوز یک چهارم از ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده باشد. وقتی تزریق مجدد ژل در این حالت انجام می شود، ژل جدید به ژل قبلی اضافه می شود و اثر ماندگاری فیلر را بیشتر می کند.

2. جذب کندتر ژل در تزریق مجدد :

با تزریق مجدد ژل اتفاق دیگری که می افتد این است که، ژلهای جدید با واکنش کمتری از سوی بدن برای جذب، مواجه می شوند. وقتی برای بار اول اسید هیالورونیک را وارد بدن می کنید، واکنش بدن به آنها شدید تر است، اما در مرتبه دوم حساسیت بدن دیگر کمتر می شود و در نتیجه جذب فیلر جدید با سرعت کمتری انجام شده و ماندگاری آن بیشتر می شود.

چه زمانی برای تزریق مجدد ژل لب مراجعه کنید؟ – تزریق ژل لب در شیراز

برای اثرپذیری بیشتر تزریق مجدد و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می کنیم وقتی هنوز بین ۲۵ تا ۳۰ درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد.

مزایای تزریق مجدد ژل به لب چیست؟

تزریق ژل به لب بهترین و سالمترین عمل حجم دهی به لب می باشد و اکثر افرادی که از این روش استفاده کرده اند، از انجام آن رضایت کامل داشته اند و بعد از اینکه ژل روی لب آنها جذب بدن شد، خواستار تزریق مجدد شده اند.

نکاتی مهم در مورد تزریق ژل لب – بهترین دکتر ژل لب شیراز :

1. یک پزشک مسلط و با تجربه انتخاب کنید و یا به یک مرکز معتبر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید. آیا اهل تحقیق هستید ؟ پزشکان با تجربه اغلب سالها در این زمینه فعالیت داشته اند . در مراکز معتبر بعضی از پزشکان با تجربه در این مورد آموزش هایی هم دارند که به اشتراک می گذارند. مطمئنا شما دوست ندارید یک فرد کم تجربه تزریق ژل لب شما را انجام دهد. از آنجایی که مراکز زیادی در این رابطه با قیمت های مختلف وجود دارند بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که به فنون تزریق و آناتومی صورت کاملا آشنا باشد.

2. ژل های لب دایمی نیستند:

ژل های لب عموما بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند . در بهترین شرایط ممکن است یک سال هم ماندگاری داشته باشد. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر فرد متغیر است . بدن بعضی افراد ژل را زودتر جذب می کنند. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه یک مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این امر موجب جذب زودتر ژل می شود. به همین دلیل ممکن است هر ۶ ما یکبار نیاز به ترمیم داشته باشید.

3. شما می توانید تزریق ژل را مرحله به مرحله انجام دهید:

اگر به دنبال تغییرات ظریف و تدریجی لب هستید و نمی خواید یکباره لب های شما تغییر قابل توجهی داشته باشد می توانید طی دوره های مشخص به میزان آن اضافه کنید. پزشک شما با توجه علم زیباشناختی چهره در صورت نیاز ، مقدار آن را برای شما افزایش خواهد داد.

4. نیاز به استراحت ندارد و شما می توانید به زندگی و فعالیت های شغلی خود بپردازید.

تزریق ژل لب حدودا ۲۰ دقیقه طول می شد . ممکن است کمی لب شما کمی ورم کند که کاملا طبیعی است . بعد از تزریق می توانید بلافاصله به کار و زندگی عادی خود برگردید. 5. اگر برای اولین باری است که تزریق ژل لب انجام می دهید صبور باشید تا پس از دو یا سه روز ورم آن از بین برود . گذاشتن کمپرس یخ مخصوصا در ۲۴ ساعت اول در کم شدن میزان تورم بسیار موثر است .

بهترین دکتر ژل لب در شیراز .

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36

تزریق ژل و آنچه باید درباره فیلرها و پرکننده های چین و چروک پوست و برجسته کردن لب و گونه بدانید. در این مقاله  فیلر های چین و چروک اسید هیالورونیک و ژل ویا فیلر های چین و چروک مصنوعی –  کلاژن – پرکننده های چین و چروک توضیح داده می شود.

مرکز تزریق ژل لب شیراز

ژل لب با هدف افزایش حجم و بهبود فرم لب ها تزریق می شود و میزان ژل و عمق تزریق آن به نوع ماده استفاده شده و همچنین سلیقه افراد بستگی دارد. انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارند که برای تزریق به لب ها و نواحی اطراف لب ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در میان آن ها، هیالورونیک اسید که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب ها کمک می کند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

  ژل لب در شیراز –  مرکز تزریق ژل لب شیراز

نکته بسیار مهم در خصوص تزریق ژل لب این است که تناسب میان لب بالا و پایین حتما باید در نظر گرفته شود، تا نتایج ایده آل تری حاصل گردد. به علاوه اینکه فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت است و مختص خود فرد است و نباید این انتظار داشته باشید تا فرم لب بعد از تزریق، مانند سایر افراد شود. به همین خاطر، این روش زیبایی حتما باید توسط پزشک که آشنا به آناتومی لب و صورت است انجام شود. برجسته بودن لب تاثیر مهمی در زیبایی دارد. در شیراز کلینیک ها و پزشکان ماهر مانند دکتر راحله نظری کار های زیبایی لب و برجسته سازی را انجام میدهند تزریق ژل لب با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود و می توان برای کاهش احساس درد، از کرم های بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده کرد.

فرم های مختلف تزریق ژل لب – ژل لب در شیراز

بطور کلی فرم لب می تواند با توجه به محل و نحوه تزریق ژل تغییر کند و این موضوعی است که حتما باید در خصوص آن با پزشک صحبت کنید. برخی افراد دوست دارند لب بالای شان حجیم تر از لب پایین باشد یا برعکس و در برخی دیگر موارد، ترجیح می دهند اندازه و تناسب لب بالا و پایین با هم برابر باشد.

برخی تکنیک ها و مدل های مختلف ژل لب عبارتند از :

1. تزریق ژل لب روسی :

ژل لب روسی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، از سمت داخل به بیرون و حاشیه لب و به طور عمودی تزریق می شود و این روش برای افرادی که لب های باریک و کم حجمی دارند، نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.

2. ژل لب عروسکی :

در ژل لب عروسکی، میزان ژل بیشتری در لب پایین تزریق می شود تا حجم لب پایین بیشتر از لب بالا شود و لب ها فرم عروسکی یا باربی پیدا کنند.

3. ژل لب طبیعی (کلاسیک) :

برای آن دسته از افرادی که می خواهند بعد از تزریق، لب ها فرم طبیعی تری داشته باشد، افزایش حجم به صورت نامحسوس و به طور کاملا طبیعی انجام خواهد شد.

مرکز تزریق ژل لب شیراز

ژل گونه در شیراز – دکتر راحله نظری

فیلر گونه در  مرکز تزریق ژل لب شیراز برای حجم دهی صورت و از بین بردن چین و چروک استفاده می شود. نتیجه آن بسته به نوع محصول معمولا یک تا دو سال طول می کشد. بعد از تزریق فیلر نیاز به استراحت ندارید. فیلر به بازگشت حجم از دست رفته در ناحیه وسط صورت کمک کرده و ظاهر جوان تری به شما می بخشد.

ژل سیتوسیال فرانسوی

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

فیلرها همچنین برای ضخیم و حجیم کردن لب ها و بهتر کردن ظاهر زخم های فرو رفته نیز بکار می روند. از دیگر کاربردهای که این روزها بسیار کاربرد دارد می توان به مواردی چون تزریق به پیشانی ، لب ، زیر چشم ، سینه ،  بینی ، چانه ، اطراف چشم ، زانو ، پشت پلک ، پشت دست ها ، زاویه سازی فک و … می باشد. تزریق معمولا در کلینیک یا مطب زیبایی انجام می شود. مطب با دارا بودن بهترین دکتر و استفاده از ژل مناسب با قیمت خوب و ارزان ارائه دهنده بهترین خدمات می باشند.

تزریق ژل لب در شیراز

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

ژل در بدن با فرایندی طبیعی جذب می‌شوند. اکثر پرکننده‌های هیالورونیک اسید با درصدی از لیدوکائین لینک شده‌اند که در به حداقل رساندن درد در حین و بعد از درمان، نقش بسزایی دارند. توجه داشته باشید که از این فیلر علاوه بر لب ها برای حجم دادن گونه‌ها، چانه و زاویه سازی فک، رفع چین و‌چروک‌های عمیق در ناحیه‌ی نازولبیال، رفع خط خنده، اصلاح فرم بینی بدون جراحی، از بین بردن خط اخم و نیز برطرف کردن گودی اطراف چشم استفاده می‌شود.

تزریق ژل
تزریق فیلر مرکز تزریق ژل لب شیراز  ، برخلاف تزریق بوتاکس  که باعث شل شدن عضلات زیر چین و چروک می شوند ، خط ، چین و چروک یا ناحیه را با یکی از چندین ماده مختلف پر می کنند. در نتیجه ، چین و چروک ها تقریبا ناپدید می شوند.

دکتر خوب  علاوه بر رفع چین و چروک  می تواند به عنوان “حجم دهنده” استفاده کند، حجم دهی و برجسته سازی گونه و لب و زاویه دادن به فک از روش های متداوال برای زیبا کردن چهره است که بوسیله بهترین دکتر  انجام میشود و با تخفیف هزینه آن ارزان می باشد.

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری

درمان چین و چروک و تزریق ژل لب و گونه حجم دهی و برجسته سازی لب و گونه و رفع خط خنده با سریع و آسان است.دکتر خوب  می تواند به شما در انتخاب صحیح نوع فیلر و چگونگی تکنیک تزریق کمک کند . مرکز تزریق ژل لب شیراز – فیلر ها و پر کننده های چین و چروک  اسید  هیالورونیک  محبوب ترین دسته ژل ها و پر کننده های چروک و مناسب تزریق ژل هستند که برای انواع متفاوت چین و چروک ها کاربرد دارند.تزریق ژل اسید هیالورونیک برای ترمیم خط لبخند و چین و چروک پیشانی  – چین و چروک گوشه چشم – برجسته کردن لب و گونه بکار میرود. بهترین برند ها یا مارک های ژل های موجود در بازار و مورد استفاده در مرکز تزریق ژل شیراز .

در حال حاضر بهترین برندهای تزریق ژل در ایران به شرح زیر است:

1. ژل الانسه

2. ژل پرفکتا

3. ژل پروفایلو

4. ژل ژوویدرم  ساخت لابراتوآر Allergan امریکا

5. ژل استایلج  ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه

6. ژل تئوسیال  ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس

7. ژل بلترو  ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان

8. ژل  آلیاکسین  ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا

9. ژل  سیتوسیال  ساخت کشور فرانسه

10. ژل  رووفیل  ساخت کشور کره جنوبی

عوارض جانبی در مرکز تزریق ژل لب شیراز بسیار کم و نادر است اما می تواند شامل قرمزی ، تورم و کبودی در محل تزریق باشد. تزریق ژل و پرکننده ممکن است به صورت برجستگی هایی در زیر پوست ظاهر شود. این مشکلی است که اغلب بعد از مدت کوتاهی بهبود می یابد. مرکز تزریق ژل لب شیراز – کلینیک دکتر راحله نظری  تزریق ژل لب – هزینه تزریق ژل گونه  – مراقبت بعد از تزریق  – تجربه تزریق ژل گونه  – بهترین مارک فیلر برای تزریق صورت – اقدامات پس از تزریق فیلر خط خنده –

ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری