بوتاکس شیراز botox filler injection

بوتاکس شیراز botox filler injection

بوتاکس شیراز botox filler injection

— تلفن  09177514188 —

بوتاکس شیراز

بوتاکس شیراز

 

 

 

 

بوتاکس شیراز

botox filler injection rahelenazari.com

BOTAX Discounted Corner Eye & Lip Contours wrinkles and wrinkles and corner and lip contours with special discounts botox filler injection and bids by injecting gel and botox at Dr. Rahele Nazari beauty clinic in Shiraz.

Discounted Botox Corner Botox is made using various types of Botox available in the Iranian market but is actually the best in terms of quality and duration of Botox Discourse effect. But the Botox brand is made by Allergan America Botox. 

anian Mas Port Botox is also of high quality and long lasting effect –

and is suitable for discounted Botox injections.

تزریق بوتاکس برای کاهش چین و چروک های صورت بهترین گزینه است.  تزریق بوتاکس سیگنال های شیمیایی خاصی را از اعصاب مسدود می کند ، بیشتر سیگنال هایی هستند که باعث انقباض عضلات می شوند. این عمل به طور موقت عضلات صورت را شل کرده و باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک می شود ،یکی از بوتاکس های با کیفیت بوتاکس مصپورت ایرانی است.

بوتاکس  نام تجاری یک سم فلج کننده بنام بوتولیسم می باشند. تزریق مقدار کمی از این ماده بطور مستقیم در ماهیچه فعالیت آن ماهیچه را کم کرده و خطوطی را که در نتیجه پرکاری آن بر روی صورت به وجود می آیند از بین می برد و در نتیجه صورت جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد. برای درمان چروکهای پیشانی، اخم بین ابروها و کنار چشم ها میتوان از بوتاکس استفاده کرد. تزریق بوتاکس یک روش سریع و نسبتا غیر تهاجمی است و نیازی به بی حس کردن ندارد . بوتاکس بدون عوارض و بدون درد میباشد .
با خیال راحت بوتاکس را تزریق کرده و  جوانی دوباره را به پوست خود برگردانید.

تزریق بوتاکس خوب شیراز دکتر راحله نظری

 

بوتاکس شیراز

بوتاکس ژل شیراز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *