فهرست بستن

تزریق بوتاکس ارزان در شیراز یکی از راه های جوانسازی است. قیمت مناسب و کیفیت بالای تزریق بوتاکس در شیراز توسط دکتر راحله نظری سبب شده تا اغلب متقاضیان تزریق بوتاکس در شیراز به کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری مراجعه کنند.

بوتاکس ارزان در شیراز
بوتاکس ارزان در شیراز

دکتر راحله نظری -09172575530 شیراز -بلوار مطهری (زرگری) -چهار راه مطهری – نبش ستارخان – مجتمع صد گل – طبقه 5 09177514188 – 36493756 – بوتاکس ارزان در شیراز

بوتاکس ارزان در شیراز – دکتر راحله نظری

طریق تزریق وارد بدن می شود و در محل مورد نظرباعث فلج کردن عضلات  انقباضی می شود.

پس از تزریق بوتاکس  در محل پیشانی این ماده جذب عضلات مورد نظر می شود و به مرور زمان از شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند.

به این صورت دیگر چین و چروک شما را آزار نمی دهند و تا مدت زمان خاصی می توانید از داشتن  صورتی صاف و زیبا لذت ببرید.

کارایی این دارو برای افرادی که دارای چین و چروک سطحی هستند ، بیشتر است و اثربخشی بسیار زیادی دارد. بوتاکس ارزان در شیراز

اما در استفاده از این دارو باید دقت لازم انجام شود و برای تزریق  بوتاکس گردن باید به مرکز تزریق بوتاکس در شیراز  کلینیک  دکتر راحله نظری بهترین دکتر تزریق بوتاکس شیراز مراجعه کنید و ازتخفیف و تزریق بوتاکس با قیمت مناسب برخوردار شوید.

بوتاکس ارزان در شیراز
تزریق بوتاکس ارزان در شیراز

قیمت بوتاکس در شیراز

براى جوانسازى خط اخم ،خطوط و چین و چروک پیشانى و خطوط دور چشم  و چروک گوشه چشم و چروک دور لب از بوتاکس استفاده می‌شود. بوتاکس ارزان در شیراز

بوتاکس ارزان در شیراز
کلینیک بوتاکس ارزان در شیراز

بوتاکس ارزان در شیراز 

 در مرکز بوتاکس شیراز از بوتاکس براى از بین بردن عرق زیربغل ، کف دست و پا هم استفاده می‌شود.

هرگز نباید در یک جلسه بوتاکس صورت و زیر بغل انجام شود، بوتاکس زیر بغل و صورت و چروک دور لب 6 -8 ماه ماندگارى دارد. بوتاکس ارزان در شیراز

تزریق بوتاکس توسط دکتر راحله نظری بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز  یکی از راه های  جوانسازی  و درمان خطوط پنجه کلاغی محسوب می شود. بوتاکس ارزان در شیراز

  البته با وجود اینکه تزریق بوتاکس در مرکز تزریق بوتاکس شیراز میتواند به راحتی خطوط پنجه کلاغی را برطرف کند،بیمار باید اطلاعات زیادی در مورد  تزریق بوتاکس  داشته باشد.

خطوط  پنجه کلاغی جزو اولین خطوط و چین و چروک هایی هستند که در روی صورت ظاهر میشوند. بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود.

بوتاکس ارزان در شیراز
تزریق بوتاکس ارزان در شیراز

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز

  • براى بى حرکت ‌کردن لبه زخم جراحى استفاده می‌شود (این مورد کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد).
  • اثر بوتاکس بین یک تا ٣ هفته بعد از تزریق اثر بوتاکس مشاهده می‌شود.

قیمت بوتاکس در شیراز

مزایای بوتاکس پیشانی  

علاوه بر دلیل اصلی استفاده از بوتاکس یعنی فلج کردن عضلات بدن که از چین و چروک جلوگیری می کند، بوتاکس پیشانی مزایا دیگری نیز دارد. بوتاکس ارزان در شیراز

دومین مزیت استفاده از بوتاکس پیشانی حفظ زیبایی و جوانی پوست است. اگر می خواهید پوستی جوان تر و شاداب تر داشته باشید و زیبایی آنرا دو چندان کنید، می توانید از این بوتاکس پیشانی استفاده کنید. بوتاکس ارزان در شیراز

علاوه بر این ها نتایج نشان میدهد بوتاکس پیشانی می تواند اثر بخشی زیادی بر روی افرادی داشته باشد که تعریق زیادی دارند.

عوارض بوتاکس پیشانی

 این مشکل در برخی افراد بسیار دیده شده است که تزریق بوتاکس پیشانی باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک در فرد شده است.

البته بوتاکس پیشانی به تنهایی نمی تواند عوارض چندانی داشته باشد، چیزی که این عوارض را به وجود می آورد، دوز مصرف این دارو می باشد.

بوتاکس ارزان در شیراز
تزریق بوتاکس زیر بغل

عوارض معمولی و موقتی این دارو نیز قرمزی ، التهاب ، خارش ، سردرد و تهوع می باشد که زودگذر هستند و پس ازمدت زمان خاصی از بین می رود. بوتاکس ارزان در شیراز

اگر به تمام نکات لازم توجه داشته باشید و تزریق  بوتاکس را در مراکز معتبر زیر نظر پزشک انجام دهید، معمولا عارضه خاصی گریبانگیر شما نمی شود.

 بوتاکس ارزان در شیراز

 استفاده از بوتاکس در اطراف چشم ها و ابرو ها اطراف چشم ها نیز از دیگر مناطقی هستند که می توان به کمک بوتاکس در آن ها به جوان سازی صورت کمک کرد. بوتاکس ارزان در شیراز

خطوطی که در گوشه های خارجی چشم ایجاد می شوند و به خطوط پنجه کلاغی معروف هستند، با افزایش سن به وضوح در چهره دیده می شوند. تزریق بوتاکس نقش قابل قبولی در کاهش آنها خواهد داشت.

جهت تزریق بوتاکس با قیمت مناسب و کمترین هزینه می توانید به بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در شیراز مراجعه نمایید.

هم چنین افرادی که تمایل دارند چشمهایشان درشت تر جلوه کند می توانند با استفاده از بوتاکس در پلک برای افرادی که افتادگی پلک دارند مناسب است، سبب بالا رفتن آن و در نتیجه درشت تر نشان دادن چشم ها شوند.

تزریق این ماده در از بین بردن پف زیر چشم ها نیز اثر گذار است. در مورد ابرو ها نیز به کمک این روش درمانی آرایشی می توان در زیبایی چهره، تغییراتی ایجاد کرد.

چرا که به کمک این روش ابرو ها به سمت بالا رفته و فاصله ی بیشتری با چشم ها پیدا می کنند.

قیمت تزریق بوتاکس در شیراز

  بوتاکس دور چشم یکی از تکنیک‌های بسیار رایج و گسترده در دنیای زیبایی می‌باشد و از آن برای رفع چین و چروک ‌های اطراف چشم ، خطوط پنجه کلاغی و خطوط زیر چشم استفاده می‌شود.

این تکنیک از بازده بسیار بالایی در مقایسه با سایر روش‌ها برخوردار است و نتایج حاصل از آن به سرعت نمایان می‌شوند و این ویژگی موجب برتری آن شده است. بوتاکس ارزان در شیراز

در این تکنیک، سم بوتاکس در مقادیر مشخّص به قسمت‌های یاز پوست نواحی اطراف چشم تزریق می‌شود و موجب از بین رفتن چین و چروک ‌های این ناحیه می‌گردد.

جالب است بدانید که نتایج حاصل از این فرایند به سرعت نمایان می‌شوند و شما می‌توانید پس از گذشت ۲۴ ساعت از بوتاکس دور چشم قسمت عمده‌ای از نتایج بدست آمده را مشاهده نمایید.

همچنین، این تکنیک زیبایی از نظر سهولت پیاده سازی و اجرا یکی ازآسان‌ترین تکنیک‌ها محسوب می‌شود ولی لازم به ذکر است که میزان مهارت پزشک پوست و مو معالج می‌تواند بازده کلّی این تکنیک را تحت تاثیر قرار دهد.

 بوتاکس دور چشم چه کاربردهایی را دارد؟

خطوط اطراف چشم جزو مواردی هستند که می‌توانند زیبایی شما را به میزان قابل توجّهی تحت تاثیر قرار دهند. تعداد و شدّت این خطوط با بالا سن دچار افزایش می‌شوند و می‌توانند تهدیدی جدّی برای زیبایی شما تلقّی گردند.

 این خطوط معمولاً به دلیل کاهش توانایی بدن در تولید کلاژن و الاستین پدیدار می‌شوند و از شیوع بسیار بالایی در سنین میانسالی و پیری برخوردار هستند. بوتاکس ارزان در شیراز

  بوتاکس دور چشم یکی از بهترین و سریع‌ترین راهکارها برای درمان این خطوط می‌باشد و شمامی‌‌توانید با استفاده از این تکنیک برای مدّتی طولانی این خطوط را از بین ببرید و از زیبایی خود بیشتر بهره‌مند شوید.

همچنین، این ماده موجب تحریک تولید دوباره‌ی کلاژن و الاستین در پوست می‌شود و از این طریق به جوان‌سازی پوست صورت و سایر قسمت‌های بدن کمک می‌کند.

در کل، بوتاکس دور چشم یکی از پربازده‌ترین روش‌ها برای درمان چین و چروک ‌های دور چشم و خطوط پیری می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از این روش شدّت و عمق این خطوط را به میزان قبل توجهی کاهش دهید و جوانی و زیبایی را به صورت خود بازگردانید.

قیمت بوتاکس در شیراز

 بوتاکس دور چشم چه مزایای را نسبت به سایر فرایند‌های زیبایی دارد؟

  • مشاهده‌ی نتایج در کوتاه‌ ترین زمان ممکن
  • ماندگاری بالای نتایج بوتاکس دور چشم

آیا بوتاکس دور چشم در زنان بالای ۵۰ سال  توصیه می‌شود؟

 بوتاکس دور چشم از محدودیت زمانی خاصی برخوردار نیست و افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند برای انجام این تکنیک اقدام نمایند و از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوند. 

در واقع، بازده این تکنیک در افراد میان سال بیشتر است زیرا عمق و شدّت چین و چروک ‌های ایجاد شده در این افراد بیشتر می‌باشدو نتایج بدست آمده از کیفیّت بسیار بالاتری برخوردار خواهند بود.

بنابراین، شما می‌توانید با انجام این تکنیک ضمن رفع چین و چروک‌ های اطراف چشمان خود، موجب تحریک تولید دوباره‌ی کلاژن و الاستین در پوست خود شوید و زیبایی و شادابی را بار دیگر به پوست صورت خود بازگردانید.

 بوتاکس ارزان در شیراز

چه مراقبت‌هایی را باید بعد از بوتاکس دور چشم انجام دهیم؟

 بوتاکس دور چشم همچون سایر فرایندهای زیبایی به مراقبتهای  خاصی نیاز دارد تا بازده کلّی و میزان ماندگاری آن دچار کاهش نشود. بوتاکس ارزان در شیراز

1-پس از انجام بوتاکس دور چشم دراز نکشید:

تزریق بوتاکس به پوست از حسّاسیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل است که شما پس از بوتاکس دور چشم نباید دراز  بکشید زیرا این کار می‌تواند احتمال حرکت بوتاکس در زیر پوست  را افزایش دهد و ضمن کاهش بازده این روش، مشکلات متعددی را نیز برای شما ایجاد نماید.

پزشکان توصیه کرده‌اند که پس از انجام این تکنیک به مدّت ۴ ساعت از دراز  کشیدن خودداری نمایید تا احتمال وقوع عوارض جانبی کاهش یابد و بازده کلّی این روش دستخوش تغییر نشود.

۲- پس از بوتاکس دور چشم از ماساژ ناحیه تزریق خودداری کنید: 

پرهیز از فشار دادن و ماساژ ناحیه تزریق بوتاکس از دیگر توصیه‌های مهم پزشکان به زیبا جویانمی‌باشد و رعایت این مورد می‌‌تواند بازده کلّی بوتاکس دور چشم را به میزان قابل توجّهی افزایش دهد.

ماساژ ناحیه تزریق احتمال پخش شدن بوتاکس در زیر پوست و احتمال وقوع مشکلاتی همچون افتادگی پلک و فلج شدن ماهیچه‌های صورت را افزایش می‌دهد و می‌تواند زیبایی شما را باخطراتی جدّی و گاهی جبران ناپذیر مواجه نماید.

3- پس از بوتاکس دور چشم از مصرف داروهای ضد التهاب پرهیز نمایید:

قرمزی و تورم جزو عوارض جانبی بوتاکس دور چشم محسوب  می‌شوند و در حالت عادی بدون مداخله‌ی پزشکی پس از گذشت ۲۴ ساعت از بین می‌روند. بوتاکس ارزان در شیراز

با این حال، برخی از زیباجویان تحمّل درد ناشی از تزریق و التهاب پوست صورت خود را ندارند و با مصرف داروهایی همچون: ایبوپروفن و ایندومتاسین قصد دارند تا شدّت علائم ذکر شده کاهش دهند.

با این حال، شما باید به این نکته توجّه داشته باشید که مصرف داروهای ضد التهاب ضمن طولانی‌تر کردن دوره‌ی نقاهت شما، می‌تواند کبودی و خونریزی‌های غیر قابل کنترل را برای شما به همراه داشته باشد.

۴-حمام گرفتن را به ۲۴ ساعت بعد از بوتاکس دور چشم موکول نمایید:

 این مورد یکی از نکات کم‌تر اشاره شده در رابطه با مراقبت‌های بعد از انجام بوتاکس دور چشم می‌باشد و می‌‌تواند میزان ماندگاری و بازده این تکنیک را تحت تاثیر قرار دهد.

دوش گرفتن پس از انجام این فرایند زیبایی موجب افزایش نفوذپذیری پوست صورت و بافت‌های آن می‌شود و احتمال پخش شدن و حرکت بوتاکس در زیر پوست شما را به میزان فراوانی افزایش می‌دهد. بوتاکس ارزان در شیراز

با این حال،پس از گذشت ۲۴ ساعت از تزریق بوتاکس قسمت عمده‌ای از بوتاکس تزریق شده جذب پوست می‌شود و مشکلی برای استحمام کردن پس از گذشت این زمان وجود ندارد و بازده کلّی این رو دچار کاهش نخواهد شد.

 بوتاکس ارزان در شیراز –  تزریق بوتاکس پیشانی  – چروک ‌های عمودی پیشانی بین ابرو ها و اطراف بینی  – چین و چروک‌ های اطراف و گوشه ‌های چشم –

چین ‌های پیشانی  – عدم تقارن پلک‌ها یا ابروها  – رفع افتادگی پلک – بوتاکس ارزان در شیراز . تخفیف بوتاکس – تزریق بوتاکس پیشانی  – چروک ‌های عمودی پیشانی ،

بین ابرو ها و اطراف بینی  –  چین و چروک ‌های اطراف و گوشه‌ های چشم  – چروک دور لب – چین‌ های پیشانی  – عدم تقارن پلک‌ ها یا ابرو ها  – رفع افتادگی پلک   –

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز – مرکز تزریق بوتاکس شیراز  –  بوتاکس شیراز  – شیراز بوتاکس

 بوتاکس ارزان در شیراز