فهرست بستن

میکرونیدلینگ در شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

قیمت مناسب و کیفیت بالای میکرونیدلینگ در شیراز توسط دکتر راحله نظری سبب شده تا اغلب مردم برای میکرونیدلینگ به کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری مراجعه کنند.

میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

دکتر راحله نظری – 09172575530 – بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز – 09177514188 – 36493756 – بلوار مطهری ( زرگری ) – چهارراه مطهری – نبش ستارخان – مجتمع صد گل – میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ در شیراز

روش میکرونیدلینگ ، که به درمان تحریک کلاژن سازی نیز معروف است یکی از روش هایی است که امروزه برای جوانسازی  پوست و ترمیم پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش برای چندین دهه جهت از بین بردن جای زخم ها و جوش و اسکار های روی صورت مورد استفاده قرار می گرفت ، اما امروزه این روش بعنوان یکی ازموثرترین روش های جوانسازی پوست  شناخته شده است.

میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

درعملیات میکرونیدلینگ ، از یک وسیله که سر آن سوزن های کوچک وباریک قرار گرفته است استفاده می شود. این وسیله به آرامی روی پوست کشیده می شود و سوراخ های ریز در سطح  پوست ایجاد می کند.

اگر از سوزن می ترسید این درمان برای شما پیشنهاد نمی شود چرا که باید کمی صبور باشید و اندکی درد را نیز تحمل کنید اما در  عوض با جای جوش ها ، زخم ها و چروک های روی پوست مبارزه خواهید کرد.

سوراخ های ریزی که در اثر میکرونیدلینگ  روی پوست ایجاد می شوند کاملا درمانی هستند و باعث تحریک تولید کلاژن شده و به مرور زمان خطوط اخم و چروک های روی پوست را ناپدید کرده و باعث جوانسازی پوست می شود. میکرونیدلینگ در شیراز

این را بدانید که میکرونیدلینگ در شیراز مختص صورت نیست بلکه این عمل برای همه قسمت های بدن از جمله گردن ، دست ها ، پا و حتی پشت دست مورد استفاده قرار می گیرد. رشد طبیعی کلاژن ها هفته ها و ماهها پس از انجام میکرونیدلینگ آغاز خواهد شد،

میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

مرکز میکرونیدلینگ در شیراز

بنابراین باید این را بدانید که خیلی سریع منتظر نتیجه نباشید اما بعد از چند هفته کاملا متوجه تغییر درپوست می شوید.نکته دیگری که باید بدانید این است که میکرونیدلینگ را باید بیش از یک بار انجام دهید تا بهترین نتیجه را گرفت. بسته به نوع پوست و میزان صدمه ای که دیده است معمولا باید این کار را سه تا شش بار تکرار کرد. میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چیست؟

 • میکرو نیدلینگ چگونه انجام می شود؟
 • کاربرد میکرونیدلینگ چیست؟
 • مراقبت های قبل از میکرو نیدلینگ
 • مراقبت های بعد از  میکروندلینگ
 • مزایای میکرونیدلینگ
 • عوارض میکرونیدلینگ
 • سوالات متداول در رابطه با میکرونیدلینگ
 • هزینه میکرونیدلینگ چقدر است؟
 • میکرونیدلینگ بهتر است یا لیزر؟
 • آیا از میکرونیدلینگ برای درمان ریزش مو می توان استفاده کرد؟

داشتن پوستی با طراوت و شاداب یکی از خواسته هایی است که ارتباط خاصی با سن و جنسیت ندارد چرا که این روزها تقریبا طیف وسیعی از افراد به دنبال  روش های مختلف جهت جوانسازی پوستشان هستند.

صرف نظر از این که چه جنسیتی داشته و چند سال دارند! از گذشته تا کنون روش های مختلفی برای درمان جای جوش ، لک ، زخم  و … وجود داشته است. برخی از آنها به صورت سنتی و برخی دیگر با استفاده از تکنیک های خاص پزشکی قابل استفاده هستند. میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ یکی از همین روش های جوان سازی پوست صورت است که سابقه آن به بیش از 50سال پیش باز میگردد. شاید این مسئله به نظر شما کمی عجیب باشد، اما باید گفت که این شیوه درمانی، شباهت زیادی به یکی از شیوه های درمانی مصریان باستان دارد! در ادامه همراه ما باشید تا شما را با این شیوه جوانسازی  پوست آشنا کنیم.

میکرونیدلینگ چیست؟

همانطور که گفته شده، میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری از جراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که در سالیان دور به شکل دیگری با همین هدف جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گرفته است.

چرا که مصریان در گذشته با استفاده از ماسک های زبر خشن، مانند سنگ مرمر، لایه های مرده پوست را بر می داشتند و در نتیجه راه را برای ساخت و ترمیم مجدد پوست هموار می نمودند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

همانطور که گفته شده، میکرو نیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری ازجراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

جالب است بدانید  که این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که در سالیان دور به شکل دیگری با همین هدفجوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گرفته است.

چرا که مصریان در گذشته با استفاده از ماسک های زبر خشن، مانند سنگ مرمر، لایه های مرده پوست را بر می و در نتیجه راه را برای ساخت و ترمیم مجدد  پوست هموار می نمودند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

در انجام میکرونیدلینگ شیراز از دستگاهی با سوزن های کوچک استفاده می شود که در اثر تماس با پوست صورت و وارد کردن مقدار معینی فشار، سوراخ های کوچکی روی  پوست صورت ایجاد می کند. با انجام این کار فضا را برای وارد کردن مواد و سرم خاص باز می کند. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

برای انجام این کار می توان این متد درمانی را به یکی از دو شیوه زیر اجرا کرد: به صورت دستی در این روش از دستگاهی که درمارولر نام دارد استفاده می شود.

  بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

 با استفاده از دستگاه

در این روش، برای ایجاد منافذ با فاصله معین از یک دستگاهی استفاده می شود که سرعت حرکت قابل تنظیم است. بنابراین تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد  می شوند، به نسبت روش دستی بسیار زیادتربوده و نتیجه بهتری می دهد.

در هر دو حالت روزنه و زخم های ایجاد شده باعث می شوند که سرم و سایر مواد درمانی وارد منافذ  پوست شده تا ترمیم و بازسازی پوست از نو آغاز شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

به همین دلیل معمولا قبلا از انجام این کار، سرمی که از موادی مانند ویتامین C، اسید هیالورونیک و … تشکیل شده است  به روی پوست زده می شود. استفاده از این سرم در تسریع روند و میزان تولید کلاژن و الاستین تاثیر مثبتی داشته و در نتیجه موجب بازسازی و جوانسازی پوست صورت با سرعت  بیشتری می شود.

این که میزان عمقی وارد شدن سوزن ها در پوست تا چه اندازه باشد، به میزان جراحت پوست و تشخیص پزشک بستگی دارد.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

کاربرد میکرونیدلینگ در شیراز

رفع چین و چروک و جوانسازی پوست یکی از اولین و اساسی ترین کاربرد های این متد درمانی، رفع چین و چروک پوست است. چرا که در طول زمان  میزان تولید کلاژن پوست کاهش چشمگیری پیدا می کند و همین مسئله باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک درپوست می شود.

در حالی که با استفاده از این شیوه و مواد مغذی  که برای تزریق به پوست استفاده می شوند، میزان تولید کلاژن و الاستین پوست مجددا افزایش پیدا می کند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

کاهش اثر جای جوش

برای کاهش اثر جای جوش و آکنه می توانید از تکنیک ترمیم سازی مجدد استفاده کنید. همان طور که گفته شد درطول انجام این کار، زخم هایی با روزنه ها کوچک روی سطح  پوست ایجاد می شود که اگر به در نظر گرفتن مراقبت های لازم به خوبی ترمیم شوند، جای زخم های قبلی را نیز تا حد زیادی کاهش می دهند.

میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

کاهش میزان ترک های حاملگی یا چاقی/لاغری

یکی از قابلیت های پوست خاصیت کشسانی بودن آن است. علاوه بر این که در گذر زمان این خاصیت پوست رو به تحلیل می رود. با بروز اتفاق هایی مانند حاملگی، چاقی /  لاغری و … فشار شدیدی به پوست وارد شده و باعث از بین رفتن این حالت پوست در بخش هایی از بدن مانند شکم، ران، بازو و … می شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بر اساس مطالعاتی که اخیرا انجام  شده است، با استفاده از این شیوه درمان، می توان تا حد زیادی این حالت پوست را بهبود بخشید.

مراقبت های قبل از عمل میکرو نیدلینگ

 پاکسازی کامل پوست

همان طور که گفته شد برای افزایش تاثیر این شیوه درمانی از سرم و ویتامین های خاص استفاده می شود. پس اگر می خواهید این مواد به خوبی جذب پوستتان شود، حتما قبل  از انجام این کار با استفاده از پاک کننده های مناسب پوست خود را تمیز کنید.

اعلام وضعیت پزشکی خود به دکتر

در صورتی که قبلا دچار ضایعه پوستی خاصی شده اید و یا به ماده خاصی حساسیت دارید، حتما پزشک خود را در جریان بگذارید. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

عدم استفاده از لایه بردار

با توجه به اینکه حساسیت پوست در هنگام انجام این کار بسیار زیاد است، بهتر است که 2 الی 3 هفته قبل ازاین عمل زیبایی، مصرف هرگونه لایه برداری را قطع کنید تا پوست  استحکام خود را حفظ کند.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

به دلیل سوزن هایی که به صورت عمقی وارد پوست شده اند، التهاب و کبودی یکی از اولین نتایج این عمل زیبایی است که موجب ناراحتی بسیاری از افراد می شود. پس  اگر می خواهید نشانه های انجام این عمل زیبایی در سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا کند، موارد زیر را بعد از انجام این عمل زیبایی رعایت کنید:

 • مصرف میوه هایی که خاصیت ترمیم کنندگی و بهبود جای زخم و التهاب دارند.
 • عدم استفاده از داروهای ضد التهاب مانند ادویل و بروفن. (چرا که این داروها در روند بهبود اختلال وارد کرده واجازه نمی دهند که روند بهبود به صورت طبیعی طی شود.) عدم انجام  فعالیت هایی که باعث تعریق پوست می شوند.
 • عدم حضور در در معرض آفتاب مستقیم در طولانی مدت.
 • استفاده از کرم های ضد آفتاب حاوی زینک.
 • دست کاری نکردن پوست در روزهای اول.
 • عدم استفاده از محصولاتی که خاصیت اسیدی دارند.
 • تحریک روند تولید کلاژن و کمک به جوانسازی هرچه بهتر پوست
 • بازسازی پوست و قابلیت از بین بردن بسیاری ازجای زخم هاکمک به روشن کردن پوستقابل استفاده برای نقاط حساس پوستی مانند بینی، گردن، دور چشم و …

دکتر خوب برای میکرونیدلینگ در شیراز

کاربرد میکرونیدلینگ چیست؟

1. رفع چین و چروک و جوانسازی پوست

یکی از اولین و اساسی ترین کاربرد های این متد درمانی، رفع چین و چروک پوست است. چرا که درطول زمان میزان تولید کلاژن پوست کاهش چشمگیری پیدا می کند و همین مسئله باعث افتادگی وایجاد چین و چروک در پوست می شود.

در حالی که با استفاده از این شیوه و مواد مغذی که برای تزریق به پوست استفاده می شوند، میزان تولید کلاژن و الاستین پوست مجددا افزایش پیدا می کند.

2. درمان جای جوش و آکنه

3. کاهش میزان ترک های حاملگی یا چاقی/لاغری

یکی از قابلیت های پوست خاصیت کشسانی بودن آن است. علاوه بر این که در گذر زمان این خاصیت پوست رو به تحلیل می رود، بلکه با بروز اتفاق مانند حاملگی، چاقی / لاغری و … فشار شدیدی به پوست وارد شده و باعث از بین رفتن این حالت پوست در بخش هایی از بدن مانند شکم، ران، بازو و … می شود.

بر اساس مطالعاتی که اخیرا انجام شده است، با استفاده از این یوه درمان، می توان تا حد زیادی این حالت پوست را بهبود بخشید. میکرونیدلینگ در شیراز

مراقبت های قبل از عمل میکرونیدلینگ در شیراز

1. پاکسازی کامل پوست

همان طور که گفته شد برای افزایش تاثیر این شیوه درمانی از سرم و ویتامین های خاص استفاده می شود. پس اگر می خواهید این مواد به خوبی جذب پوستتان شود، حتما قبل از انجام این کار با استفاده از پاک کننده های مناسب پوست خود را تمیز کنید.

2. اعلام وضعیت پزشکی خود به دکتر راحله نظری

در صورتی که قبلا دچار ضایعه پوستی خاصی شده اید و یا به ماده خاصی حساسیت دارید، حتما پزشک خود را در جریان بگذارید. میکرونیدلینگ در شیراز

3. عدم استفاده از لایه بردار

با توجه به اینکه حساسیت پوست در هنگام انجام این کار بسیار زیاد است، بهتر است که دو الی سه هفته قبل ازاین عمل زیبایی، مصرف هرگونه لایه برداری را قطع کنید تا پوست استحکام خود را حفظ کند .