فهرست بستن

بهترین دکتر پوست شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

بهترین دکتر پوست شیراز دکتر راحله نظری ترمیم چین و چروک پیشانی و دور چشم تزریق – ژل لب – ژل گونه – زاویه سازی فک  – زیبایی بینی – تزریق ژل لب یا فیلر لب برای پر کردن، حجم دهی به لب ها و نیز اصلاح طبیعی فرم لب ها را در شیراز انجام می دهد.

بهترین دکتر پوست شیراز
بهترین دکتر پوست شیراز

دکتر راحله نظری – 09172575530 – بهترین دکتر پوست شیراز – 09177514188 – 36494699 – بلوار مطهری ( زرگری ) – چهار راه مطهری – نبش ستارخان – مجتمع صد گل – طبقه 5 – واحد 36 – بهترین دکتر بوتاکس و ژل در شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز – دکتر راحله نظری 09172575530

تزریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی ، مدل روسی ، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند. با این حال بهترین حالت، تزریق ژل لب طبیعی و نچرال است که علاوه بر زیبایی طبیعی، بتواند نافرمی های آن را اصلاح کند. بهترین دکتر پوست شیراز

معروف ترین ژل یا فیلر لب، اسید هیالورونیک است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid)چیست؟

اسید هیالورونیک به طور طبیعی در ماتریس خارج سلولی با بیشترین غلظت در بافت چشم، مفاصل و پوست یافت می شود. در پوست ، آب جذب اسید هیالورونیک می‌شود طوری که پوست به میزان مطلوبی هیدراته می گردد. با افزایش سن ، استحکام و حجم بافت چربی ، ماهیچه‌ها ، بافت استخوانی و پوست بدن و بخصوص صورت به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

از دست دادن حجم و استحکام بافتی به ویژه در صورت باعث می‌شود خطوط سطحی تا عمیق ، چین و چروک ، افتادگی در گونه‌ ها – خط  خنده –   چانه و لب ‌ها ایجاد شود.

تزریق فیلر (تزریق ژل) هایی بر پایه‌ی هیالورونیک اسید برای کاهش ظاهر خطوط ، چین و چروک ، و ایجاد ساختار و حجم مناسب در صورت  (  گونه ، لب ‌ها و گودی زیر چشم  ) استفاده می شود. اثرات حاصل از فیلر ( ژل ) اسید هیالورونیک تزریقی بلافاصله قابل مشاهده می‌باشد. بهترین دکتر پوست شیراز

از هیالورونیک اسید برای رطوبت رسانی موضعی نیز استفاده می‌شود، اسید هیالورونیک یک درشت مولکول می‌باشد که نمی‌ تواند به دلیل بزرگ بودن ابعادش از سد پوستی عبور کند.

میزان جذب آن به صورت تاپیکال از سد پوستی بسیار پایین می‌باشد به جز در مواردی که توسط سیستم‌های رهایش دارو کپسوله شود تا بتواند از استراتوم کورنئوم پوستی عبور کند اما با استفاده از فیلر ( ژل ) های هیالورونیک اسید به طور تزریقی می‌توان حجم از دست رفته را بازگرداند و مخصوصا در تزریق ژل لب محسوس می باشد.

بهترین دکتر پوست شیراز – ژل لب چیست؟

فیلرهای لب بر پایه‌ی اسید هیالورونیک طی چند سال گذشته به عوامل تقویت‌کننده و پرکننده بافت نرم تبدیل شده‌اند. محصولات ژل با انواع برندهای مختلف با کاربردهای گوناگون برای استفاده‌ی بیماران بدون عمل جراحی انقلابی در زیبایی به پا کرده اند.  بهترین دکتر پوست شیراز

ژل یا فیلر های هیالورونیک اسید معمولاً نرم و ساختار ژل مانند دارند. نتایج حاصل از تزریق ژل لب و ماندگاری آن‌ها موقت است و بستگی به برند استفاده شده ژل و ناحیه‌ی مورد نظر جهت تزریق می‌تواند اثر بخشی طولانی‌تری داشته باشد اما معمولا مدت اثر آن ۶ تا ۱۲ ماه یا در برخی موارد ۱۸ ماه می‌باشد.

ژل در بدن با فرایندی طبیعی جذب می‌شوند. اکثر پرکننده‌های هیالورونیک اسید با درصدی از لیدوکائین لینک شده‌اند که در به حداقل رساندن درد در حین و بعد از درمان، نقش بسزایی دارند.

توجه داشته باشید که از فیلر علاوه بر لب ها برای حجم دادن گونه ‌ها ، چانه  و ریمدلینگ زاویه فک ، رفع چین‌ و‌ چروک ‌های عمیق در ناحیه‌ی نازولبیال و یا خط خنده و نیز برطرف کردن گودی اطراف چشم استفاده می‌شود.

از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل لب و گونه 

1. برای کاهش ورم و کبودی در محل تزریق یک هفته قبل از تزریق، از داروهای بدون نسخه رقیق‌کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن استفاده نکنید.

2. از موادی مانند سیر، جینسنگ و ویتامین ای استفاده نکنید.

3. دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضد پیری استفاده نکنید. بهترین دکتر پوست شیراز

 4. از موم، دکلره، برداشتن مو با موچین یا کرم موبر در ناحیه مورد نظر دوری کنید.

5. دو روز قبل از تزریق استفاده از آرنیکا را شروع کنید. این کار الزامی نیست اما کبودی را کاهش می‌دهد.

6. اگر سابقه تبخال دارید، احتمال اینکه سوزن‌ها باعث تحریک و ایجاد تبخال شوند، وجود دارد. در این صورت، پزشک خود را مطلع سازید.

7. در دوران بارداری و شیردهی تزریق لب انجام ندهید. بهترین دکتر پوست شیراز

8. اگر به مواد تشکیل دهنده ژل حساسیت دارید یا اختلالات عصبی دارید، تزریق لب برای شما گزینه مناسبی نیست.

تزریق ژل لب – بهترین مارک برای تزریق ژل لب در شیراز

بهترین مارکی که برای تزریق فیلر لب پیشنهاد می‌شود مارک ‌های دارای اسید هیالورونیک از جمله ژوویدرم و رستیلن است. این محصولات همیشه نتایج خوبی به همراه داشته‌اند، ریسک عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیاز به استراحت ندارند.

انواع تزریق ژل لب – بهترین دکتر پوست شیراز

امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند تا لب های خود را شبیه به دختران کشورهای دیگر، چهره های داستانی و حتی بازیگران خاص در بیاورند.

انواع مدل های تزریق ژل لب به شرح زیر است:

 1. تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

 2. تزریق ژل لب روسی

 3. تزریق ژل لب مدل چاک دار

 4. تزریق ژل لب مدل گرد

 5. تزریق ژل لب مدل قلوه ای

 6. ژل لب مدل سه دکمه ای

 7. تزریق ژل لب مدل صدف

 8. ژل لب مدل هالیوودی

 9. تزریق ژل لب مدل کمان

10. تزریق ژل لب طبیعی

توجه داشته باشید که برخی از این مدل ها ظاهر فرد را بسیار زننده و غیر قابل تحمل می کنند؛ حتی اگر هم چنین مدل هایی را انتخاب می کنید آن را به دست بهترین دکتر پوست شیراز دکتر راحله نظری بسپارید تا نهایت یک تزریق ژل لب مدل طبیعی داشته باشید. بهترین دکتر پوست شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

بوتاکس شیراز ارزان و تخفیف  بوتاکس  یکی از جاذبه های توریست درمانی در این شهر میباشد. تزریق بوتاکس در کشورهای دیگر نسبت به تزریق بوتاکس در شیراز هزینه بسیار بالاتر تا حدود ده تا بیست برابر بیشتر میباشد .

به همین دلیل تخفیف بوتاکس و ارزان بودن هزینه تزریق بوتاکس  و وجود پزشکان  حاذق سبب شده تا اکثر مسافران و توریست ها اقدام به تزریق بوتاکس ارزان در مرکز تزریق بوتاکس شیراز کلینیک  دکتر راحله نظری نمایند.

خط اخم  ،  خطوط و چین و چروک پیشانى

براى جوانسازى خط اخم ،خطوط و چین و چروک پیشانى و خطوط دور چشم  و چروک گوشه چشم و چروک دور لب از بوتاکس استفاده می‌شود.  در  مرکز بوتاکس شیراز از بوتاکس براى از بین بردن عرق زیربغل ، کف دست و پا هم  استفاده می‌ شود. هرگز نباید در یک جلسه بوتاکس صورت و زیر  بغل انجام شود، بوتاکس زیر بغل و صورت  و چروک دور لب 6 – 8 ماه ماندگارى دارد،

دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز
دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

البته با وجود اینکه تزریق بوتاکس در مرکز تزریق بوتاکس شیراز میتواند به راحتی خطوط  پنجه کلاغی را برطرف کند،بیمار باید اطلاعات زیادی در مورد  تزریق بوتاکس  داشته باشد.خطوط پنجه کلاغی جزو اولین خطوط و چین و چروک هایی هستند که در روی صورت ظاهر میشوند. بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود. بهترین دکتر پوست شیراز

بهترین دکتر بوتاکس و ژل در شیراز

تزریق بوتاکس توسط  دکتر راحله نظری بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز  یکی از راه های  جوانسازی  و درمان خطوط پنجه کلاغی محسوب می شود.

بهترین دکتر پوست شیراز

البته با وجود اینکه تزریق بوتاکس در مرکز تزریق بوتاکس شیراز میتواند به راحتی خطوط  پنجه کلاغی را برطرف کند،بیمار باید اطلاعات زیادی در مورد تزریق بوتاکس داشته باشد. خطوط پنجه کلاغی جزو اولین خطوط و چین و چروک هایی هستند که در روی صورت ظاهر میشوند. بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود.

ز داروی بوتاکس باید توسط  دکتر خوب بوتاکس در شیراز در کلینیک دکتر راحله نظری با دقت بسیار زیادى تهیه و تزریق شود. چنانچه داروى بوتاکس آماده شده بماند بین ۸-٢٤ ساعت قابلیت تزریق دارد، در موارد بیشتر از ٢٤ ساعت نباید دارو مصرف شود. بهترین دکتر پوست شیراز

براى بى حرکت ‌کردن لبه زخم جراحى استفاده می‌شود (این موردکمتر مورد توجه قرار می‌گیرد). اثر بوتاکس بین یک تا ٣ هفته بعد از تزریق اثر بوتاکس مشاهده می‌شود.

دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز
دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

کارایی این دارو برای افرادی که دارای چین وچروک سطحی تری هستند، بیشتر است و اثربخشی بسیار زیادی دارد. اما در استفاده از این دارو باید دقت لازم انجام شود و برای تزریق بوتاکس باید به دکتر خوب بوتاکس در شیراز و  بهترین کلینیک تزریق بوتاکس شیراز یعنی کلینیک دکتر  راحله نظری مراجعه کنید.

 مزایای بوتاکس پیشانی

علاوه بر دلیل اصلی استفاده از بوتاکس یعنی فلج کردن عضلات بدن که از چین و چروک جلوگیری می کند، بوتاکس پیشانی مزایا دیگری نیز دارد. بهترین دکتر پوست شیراز

دومین مزیت استفاده از بوتاکس پیشانی حفظ زیبایی و جوانی پوست است. اگر می خواهید پوستی جوان تر و شاداب تر داشته باشید و زیبایی آنرا دو چندان کنید، می توانید از این بوتاکس پیشانی استفاده کنید. علاوه بر این ها نتایج نشان میدهد بوتاکس پیشانی می تواند اثر بخشی زیادی بر روی افرادی داشته باشد که تعریق زیادی دارند.

  بوتاکس ارزان در شیرازعوارض بوتاکس پیشانی

 این مشکل در برخی افراد بسیار دیده شده است که تزریق بوتاکس پیشانی باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک در فرد شده است. البته بوتاکس پیشانی به تنهایی نمی تواند عوارض چندانی داشته باشد، چیزی که این عوارض را به وجود می آورد، دوز مصرف این دارو می باشد. بهترین دکتر پوست شیراز

تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز
تزریق بوتاکس زیر بغل

عوارض معمولی وموقتی این دارو نیز قرمزی ، التهاب ، خارش ، سردرد و تهوع می باشد که زودگذر هستند و پس ازمدت زمان خاصی از بین می رود. اگر به تمام نکات لازم توجه داشته باشید و تزریق  بوتاکس را در مراکز معتبر زیر نظر پزشک انجام دهید، معمولا عارضه خاصی گریبانگیر شما نمیشود. بهترین دکتر پوست شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

 استفاده از بوتاکس در اطراف چشم ها و ابرو ها اطراف چشم ها نیز از دیگر مناطقی هستند که می توان به کمک بوتاکس در آن ها به جوان سازی صورت کمک کرد. خطوطی که در گوشه های خارجی چشم ایجاد می شوند و به خطوط پنجه کلاغی معروف هستند، با افزایش سن به وضوح در چهره دیده می شوند. تزریق بوتاکس نقش قابل قبولی در کاهش آنها خواهد داشت.

جهت تزریق بوتاکس با قیمت مناسب و کمترین هزینه می توانید به بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در شیراز مراجعه نمایید. هم چنین افرادی که تمایل دارند چشمهایشان درشت تر جلوه کند می توانند با استفاده از بوتاکس در پلک برای افرادی که افتادگی پلک دارند مناسب است، سبب بالا رفتن آن و در نتیجه درشت تر نشان دادن چشم ها شوند.

تزریق این ماده در از بین بردن پف زیر چشم ها نیز اثر گذار است. در مورد ابرو ها نیز به کمک این روش درمانی آرایشی می توان در زیبایی چهره، تغییراتی ایجاد کرد. چرا که به کمک این روش ابرو ها به سمت بالارفته و فاصله ی بیشتری با چشم ها پیدا می کنند. بهترین دکتر پوست شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

  بوتاکس دور چشم یکی از تکنیک‌های بسیار رایج و گسترده در دنیای زیبایی می‌باشد و از آن برای رفع چین و چروک ‌های اطراف چشم ، خطوط پنجه کلاغی و خطوط زیر چشم استفاده می‌شود. این تکنیک از بازده بسیاربالایی در مقایسه با سایر روش‌ها برخوردار است و نتایج حاصل از آن به سرعت نمایان می‌شوند و این ویژگی موجب برتری آن شده است.

در این تکنیک  ، سم بوتاکس در مقادیرمشخّص به قسمت‌های یاز پوست نواحی اطراف چشم تزریق می‌شود و موجب از بین رفتن چین و چروک ‌های این ناحیه می‌گردد.

جالب است بدانید که نتایج حاصل از این فرایند به سرعت نمایان می‌شوند و شما می‌توانید پس از گذشت ۲۴ ساعت از بوتاکس دور چشم قسمت عمده‌ای از نتایج بدست آمده را مشاهده نمایید. بهترین دکتر پوست شیراز

همچنین، این تکنیک زیبایی از نظر سهولت پیاده سازی واجرا یکی ازآسان‌ترین تکنیک‌ها محسوب می‌شود ولی لازم به ذکر است که میزان مهارت پزشک پوست و مو معالج می‌تواند بازده کلّی این تکنیک را تحت تاثیر قرار دهد.

دکترخوب بوتاکس و ژل در شیراز
دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

بهترین دکتر پوست شیراز

بوتاکس دور چشم چه کاربردهایی را دارد؟

 خطوط اطراف چشم جزو مواردی هستند که می‌توانند زیبایی شما را به میزان قابل توجّهی تحت تاثیر قرار دهند.تعداد و شدّت این خطوط با بالا سن دچار افزایش می‌شوند و می‌توانند تهدیدی جدّی برای زیبایی شما تلقّی گردند.این خطوط معمولاً به دلیل کاهش توانایی بدن در تولید کلاژن و الاستین پدیدار می‌شوند و از شیوع بسیار بالایی در سنین میانسالی و پیری برخوردارهستند.

بهترین دکتر پوست شیراز

 بوتاکس دور چشم یکی از بهترین و سریع‌ترین راهکارها برای درمان این خطوط می‌باشد و شما می‌‌توانید با استفاده از این تکنیک برای مدّتی طولانی این خطوط را از بین ببرید و از زیبایی خودبیشتر بهره‌مند شوید. همچنین،این ماده موجب تحریک تولید دوباره‌ی کلاژن و الاستین در پوست می‌شود و از این طریق به جوان‌سازی پوست صورت و سایر قسمت‌های بدن کمک می‌کند.

در کل، بوتاکس دور چشم یکی از پربازده‌ترین روش‌ها برای درمان چین و چروک ‌های دور چشم و خطوط پیری می‌باشد و  شما می‌توانید با استفاده از این روش شدّت و عمق این خطوط را به میزان قبل توجهی کاهش دهید و جوانی و زیبایی را به صورت خود بازگردانید.

دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز
دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

 بوتاکس دور چشم چه مزایای را نسبت به سایر فرایند‌های زیبایی دارد؟

1. مشاهده‌ی نتایج در کوتاه‌ترین زمان ممکن

2. ماندگاری بالای نتایج بوتاکس دور چشم

3. قدرت اثر بخشی بالا در مقایسه با سایر روش‌ها

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق بوتاکس

دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

آیا بوتاکس دور چشم در زنان بالای ۵۰ سال توصیه می‌شود؟ 

 بوتاکس دور چشم از محدودیت زمانی خاصی برخوردار نیست و افرادبالای ۱۸ سال می‌توانند برای انجام این تکنیک اقدام نمایند و از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوند. در واقع، بازده این تکنیک در افراد میان سال بیشتر است زیرا عمق و شدّت چین و چروک ‌های ایجاد شده در این افراد بیشتر می‌باشد و نتایج بدست آمده از کیفیّت بسیار بالاتری برخوردار خواهند بود.

بنابراین، شما می‌توانید با انجام این تکنیک ضمن رفع چین و چروک‌ های اطراف چشمان خود، موجب تحریک تولید دوباره‌ی کلاژن و الاستین در پوست خود شوید و زیبایی و شادابی رابار دیگر به پوست صورت خود بازگردانید. بهترین دکتر پوست شیراز

دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز
دکتر خوب بوتاکس و ژل در شیراز

چه مراقبت‌هایی را باید بعد از بوتاکس دور چشم انجام دهیم؟

 بوتاکس دور چشم همچون سایر فرایندهای زیبایی به مراقبتهای خاصی نیاز دارد تا بازده کلّی و میزان ماندگاری آن دچار کاهش نشود.

1. پس از انجام بوتاکس دور چشم دراز نکشید.

تزریق بوتاکس به پوست از حسّاسیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل است که شما پس از بوتاکس دور چشم نباید دراز بکشید زیرا این کار می‌تواند احتمال حرکت بوتاکس در زیرپوست راافزایش دهد و ضمن کاهش بازده این روش، مشکلات متعددی را نیز برای شما ایجاد نماید.

پزشکان توصیه کرده‌اند که پس از انجام این تکنیک به مدّت ۴ ساعت از دراز کشیدن خودداری نماییدتا احتمال وقوع عوارض جانبی کاهش یابدو بازده کلّی این روش دستخوش تغییر نشود.

2. پس از بوتاکس دور چشم از ماساژ ناحیه تزریق خودداری کنید:

پرهیز از فشار دادن و ماساژ ناحیه تزریق بوتاکس از دیگر توصیه‌های مهم پزشکان به زیبا جویا نمی‌باشد و رعایت این مورد می‌‌ تواند بازده کلّی بوتاکس دور چشم را به میزان قابل توجّهی افزایش دهد.

ماساژ ناحیه تزریق احتمال پخش شدن بوتاکس در زیر پوست و احتمال وقوع مشکلاتی همچون افتادگی پلک و فلج شدن ماهیچه‌های صورت را افزایش می‌دهد و می‌تواند زیبایی شما را باخطراتی جدّی و گاهاً جبران ناپذیر مواجه نماید.

3. پس از بوتاکس دور چشم از مصرف داروهای ضد التهاب پرهیزنمایید:

قرمزی و تورم جزو عوارض جانبی بوتاکس دور چشم محسوب  می‌شوند و در حالت عادی بدون مداخله‌ی پزشکی پس از گذشت ۲۴ساعت از بین می‌روند. با این حال، برخی از زیباجویان تحمّل درد ناشی از تزریق و التهاب پوست صورت خود را ندارند و با مصرف داروهایی همچون: ایبوپروفن وایندومتاسین قصد دارند تا شدّت علائم ذکر شده کاهش دهند.

با این حال، شما باید به این  نکته توجّه داشته باشید که مصرف داروهای ضد التهاب ضمن طولانی‌تر کردن دوره‌ی نقاهت شما، می‌تواندکبودی و خونریزی‌های غیر قابل کنترل را برای شما به همراه داشته باشد.

بنابراین، به شما توصیه می‌کنیم که پس از انجام این تکنیک به شدّت از مصرف این داروها خودداری نمایید تا احتمال بروز مشکلات ذکر شده کاهش یابد و بازده کلّی بوتاکس دور چشم تحت تاثیرمواردی همچون کبودی ناحیه تزریق قرار نگیرد. کمپرس آب سرد بهترین و در دسترس ترین گزینه برای مقابله با قرمزی و تورّم ناحیه تزریق محسوب می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن دوره نقاهت خود را سپری نمایید.

4. حمام گرفتن را به ۲۴ ساعت بعد از بوتاکس دور چشم موکول نمایید:

این مورد یکی از نکات کم‌تر اشاره شده در رابطه با مراقبت‌های بعد از انجام بوتاکس دور چشم می‌باشد و می‌‌تواند میزان ماندگاری و بازده این تکنیک را تحت تاثیر قرار دهد.

دوش گرفتن پس از انجام این فرایند زیبایی موجب افزایش نفوذپذیری پوست صورت و بافت‌های آن می‌شود و احتمال پخش شدن و حرکت بوتاکس در زیر پوست شما را به میزان فراوانی افزایش می‌دهد. با این حال ،پس از گذشت ۲۴ساعت از تزریق بوتاکس قسمت عمده‌ای از بوتاکس تزریق شده جذب پوست می‌شود و مشکلی برای استحمام کردن پس از گذشت این زمان وجود ندارد.

بهترین دکتر پوست شیراز