فهرست بستن

بهترین دکتر ژل لب در شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

مرکز تزریق ژل لب شیراز

تزریق ژل لب توسط دکتر راحله نظری بهترین دکتر ژل لب در شیراز  یکی از راه های جوانسازی است. به دلیل هزینه مناسب و کیفیت بالای تزریق ژل لب اغلب متقاضیان به کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری مراجعه میکنند.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین دکتر ژل لب در شیراز

دکتر راحله نظری – 09172575530 – بهترین دکتر تزریق ژل لب در شیراز – 09177514188 – 36493756  بلوار مطهری ( زرگری ) – چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل – طبقه 5

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بیشتر مردم به دنبال درمان هایی برای صاف کردن خطوط لبخند و خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم و حجیم کردن لب ها، گونه ها و دست های خود هستند.تزریق ژل ها و فیلرهای پوستی به صورت و دست‌ها می‌تواند ظاهر خطوط صورت و کاهش حجم ناشی از سن یا شرایط پزشکی خاص را بهبود بخشد. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

مطالعات در مورد ژل ها و فیلرهای پوستی تایید شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده، مردم به طور کلی گزارش می دهند که از نتایج درمان بسیار راضی هستند.در لب‌هایی با حجم معمولی، با تزریق ژل، توسط بهترین دکتر ژل لب در شیراز حجم را افزایش داده می شود . بهترین دکتر ژل لب در شیراز

در لب‌های نازک، ترجیح داده میشود ابتدا نسبت را با  تزریق به لب نازک‌تر، سپس حجم را با  تزریق به لب فوقانی ، و در آخر شکل را با تزریق به لبه قرمز در صورت لزوم، اصلاح شود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین کلینیک ژل لب در شیراز

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

چندین تکنیک قابل توجه در مورد بزرگ کردن لب وجود دارد. با این حال، ما احساس می کنیم که تکنیک “گام به گام Φ” برای کمک به پزشکان جوان برای ساده کردن و به پزشکان ارشد برای بهینه سازی بزرگ کردن لب طراحی شده است.

روش تزریق ژل لب

این روش منحنی یادگیری کوتاهی دارد و تسلط بر آن حتی برای بهترین دکتر ژل لب در شیراز دکتر راحله نظری  آسان و بی خطر است. طبق تجربه ما، چالش برانگیزترین بخش بزرگ کردن لب حفظ ایمنی در همه زمان ها است.

پیدا کردن نقاط تزریق مناسب؛ انتخاب هیالورونیک اسید مناسب مثلا برند پروفایلو و مقداری که باید در هر نقطه علامت گذاری و در مجموع در هر جلسه تزریق شود. برنامه ریزی دفعات جلسات تا رسیدن به هدف مطلوب از نظر نسبت، حجم و شکل. و در آخر، مشورت با بیمار.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین دکتر ژل لب در شیراز

تزریق ژل لب در شیراز

لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند. با تشکیل چروک عمودی و موازی در قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از روژلب بصورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. می توان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد. در حالیکه لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند .

وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی می باشد. در تزریق ژل لب با حجم دادن و برجسته کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

روش تزریق ژل لب 

معروف ترین، موثرترین و کم عوارض ترین پرکننده ی تزریقی به لب، هیالورونیک اسید است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در ماتریس خارج سلولی با بیشترین غلظت در بافت چشم، مفاصل و پوست یافت می شود. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

در پوست، آب جذب اسید هیالورونیک می‌شود؛ به طوری که پوست به میزان مطلوبی هیدراته می گردد. با افزایش سن، استحکام و حجم بافت چربی، ماهیچه‌ها، بافت استخوانی و پوست بدن و بخصوص صورت به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

از دست دادن حجم و استحکام بافتی به ویژه در صورت باعث می‌شود خطوط سطحی تا عمیق، چین و چروک، افتادگی در گونه‌ها – خط خنده – چانه و لب‌ها ایجاد شود. تزریق فیلر (تزریق ژل)هایی بر پایه‌ی هیالورونیک اسید برای کاهش ظاهر خطوط، چین و چروک، و ایجاد ساختار و حجم مناسب در صورت (گونه، لب‌ها و گودی زیر چشم) استفاده می شود.

اثرات حاصل از فیلر (ژل) اسید هیالورونیک تزریقی بلافاصله قابل مشاهده می‌باشد.

نحوه تزریق ژل ،در مطلوب‌تر بودن و کم خطرتر بودن آن بسیار مهم است.

پزشک معالج باید اولا” شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا” به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق وقرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا” آشنا باشد.

مقدار ژل تزریق شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد دلخواه از طرفی و عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در شیراز

ترکیبات هیالورونیک اسید  مانند ژل پروفایلو به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارد.

بدین منظور پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می شود سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها،گونه ها، چین های دور دهان در خلال لبه فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می شود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بهترین دکترتزریق ژل لب در شیراز

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب:

 • قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 • فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 • تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.
 • طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 • در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 • بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 • تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.
 • تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.
 • در هر یک از این وارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.
بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین دکتر ژل لب در شیراز

انواع تزریق ژل لب

امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند تا لب های خود را شبیه به دختران کشورهای دیگر، چهره های داستانی و حتی بازیگران خاص در بیاورند. انواع مدل های تزریق ژل لب به شرح زیر است. بعد از این لیست می توانید درباره سه مدل تزریق ژل لب بسیار پر طرفدار در ایران یعنی تزریق ژل لب طبیعی، روسی و عروسکی بیشتر بخوانید.

انواع مدل های تزریق ژل لب :

 • تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی 
 • تزریق ژل لب روسی 
 • تزریق ژل لب مدل چاک دار
 • تزریق ژل لب مدل گرد
 • تزریق ژل لب مدل قلوه ای
 • ژل لب مدل سه دکمه ای
 • تزریق ژل لب مدل صدف
 • ژل لب مدل هالیوودی 
 • تزریق ژل لب مدل کمانی 
 • تزریق ژل لب طبیعی

تزریق ژل لب طبیعی

توجه داشته باشید که برخی از این مدل ها ظاهر فرد را بسیار زننده و غیر قابل تحمل می کنند؛ حتی اگر هم چنین مدل هایی را انتخاب می کنید آن را به دست یک متخصص پوست خوب برای تزریق ژل لب بسپارید تا نهایت یک تزریق ژل لب مدل نچرال داشته باشید. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

مدل تزریق ژل لب طبیعی یکی از محبوب تزین انواع این اقدام زیبایی است که در آن با استفاده از تزریق فیلر به لب، مشکلات ظاهری لب های بالا و پایین مانند چین و چروک های پوستی و عدم تقارن از بین می روند و سعی بر آن خواهد بود که لب ها بعد از تزریق فیلر حالت طبیعی خود را حفظ کرده باشند.

 مراقبت های بعد از تزیق ژل لب

بعد از تزریق ژل لب ، چون خون رسانی در آن زیاد است احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از این حادثه چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید.

در لب یک شبکه عصبی وجود دارد که بسیار قوی است. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

این بی حسی به مدت 45 دقیقه اثر خود را روی لب حفظ می کند به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است دچار گاز گرفتگی شوید و به لب آسیب بزنید. در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی حسی از بین برود.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

در روز اول بعد از تزریق ژل لب یک سری نکات هستند که باید رعایت کنید تا لب شما دچار تورم، التهاب و خون مردگی نشود. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. همین طور مصرف نوشیدنی های الکی می تواند باعث التهاب و تورم شود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب این دسته از تزریقات برخی از نتایج را دقیقا پس از تزریق نشان می دهد، اما اثر کامل هنوز قابل مشاهده نیست. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

به علاوه، معمولا مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب می باشد .

همچنین برای ژل های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل های ویژه بهترین دکتر ژل لب در شیراز  را برای مراقبت های پس از تزریق فراموش نکنید.

بنابراین، اگر قصد کاهش چین و چروک ها و بهتر شدن نتایج این دسته از تکنیک های زیبایی را دارید، بهتر است برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان حداقل سه هفته صبر کنید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در شیراز

پیگیری ثانویه تزریق ژل یا پر کننده لب معمولا به ۲ تا ۳ هفته زمان نیاز دارد. معمولا خود فرد نیز مایل است که پس از ۲ تا ۳ هفته بهبود حاصل شود. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

پس به صورت ایده آل زمان بیشتری برای مراجعه در دو مرحله – به علاوه مدت زمان بهبود – قبل از یک رویداد مهم نیاز است. ( در واقع ۵ تا ۶ هفته) به خصوص اگر فرد برای اولین بار است که این تزریق را انجام می دهد و یا اینکه مدت زمان طولانی برای مراجعه بعدی تعیین شده باشد. ممکن است که بیمار نیازی به مرحله دوم درمان نداشته باشد اما عموما جلسه دوم، سبب بروز نتایج بهتری می شود.

اگر واقعا برای اولین بار است که تزریق ژل یا پرکننده لب را تجربه می کنید، حتما دستورالعمل هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب ها جلوگیری کرده و باعث می شود که لب هایی پر تر و گوشتی تر در عین طبیعی داشته باشید.

حداقل دو هفته یا بیشتر پس از تزریق ژل و هرگونه فیلر برای صورت، قبل از پرواز زمان نیاز دارید. پرواز پس از گذشت مدت زمان استراحت بعد از  این گونه تزریقات که برای درمان چین و چروک توصیه می شود. بدین ترتیب، حتما از پرواز زودتر از مدت زمان دو هفته پس از تزریق جلوگیری  نمایید.

بهترین دکترتزریق ژل لب در شیراز

تزریق ژل لب مدل روسی 

ژل لب روسی مدلی است که امروزه بیشتر از هر زمان دیری مورد محبوبیت واقع شده است. در این روش تزریق فیلر لب، توجه ویژه ای به برجسته شدن و نمایان شدن حداکثری حدود لب ها داریم.

اما اگر شما هم به مدل روسی برای تزریق ژل لب علاقه مند شده اید، باید توجه داشته باشید که تبحر و تجربه پزشک برای گرفتن بهترین نتیجه از این اقدام زیبایی بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که تکنیک تزریق به خوبی انجام نشود، نتیجه آن اردکی شدن لب ها خواهد بود که ظاهر صورت شما را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر منفی قرار می دهد.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

تزریق ژل لب مدل عروسکی

ژل لب مدل عروسکی، یکی از متد هایی است که امروزه بسیاری از افراد برای تبدیل لب های خود به فرم و شکل عروسک های باربی انجام می دهند. انجام چنین تزریق های زیبایی اگر به صورت بی رویه و در حجم زیاد انجام شود، چهره ی فرد را از حالت طبیعی خارج می کند.

علاوه بر این، برخی افراد به مدل لب های باربی بسنده نمی کنند، و تلاش می کنند تا با انجام جراحی های مختلف، سایر قسمت های بدن خود را نیز شبیه به این عروسک معروف در آورند. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

مزایای تزریق ژل لب:

1. کبودی کمتر:

 کبودی و ورم تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید از بقیه فیلرها کمتر است. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

2. ماندگاری قابل قبول نتایج:

هرچند نتایج تزریق ژل در لب دائمی نیست، اما ماندگاری رضایت‌بخشی، حدود ۶ ماه دارد.

3. کنترل آسان حجم لب :

پزشک به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

4. سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها : 

اگر حرکت لب‌ها یا صحبت کردن باعث ایجاد توده یا برآمدگی شود، توده به راحتی حل و مشکل بر طرف می‌شود.

5. پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک:

چون مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود.

اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز
بهترین دکتر ژل لب در شیراز

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا ۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود . بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد.

در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

تزریق ژل لب در شیراز

اگردرهنگام تزریق ژل دچار سرماخوردگی هستید ویادچاراختلالات عصبی و فشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتابهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد. بهترین دکتر ژل لب در شیراز

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است. کبودی – کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.

این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود2 تا 10 روز باقی بماند. قرمزشدن – قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت . تورم – تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است.

تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است طبیعی نبودن حالت لب یکی از موارد است.