فهرست بستن

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

یکی از راه های جوانسازی تزریق ژل و بوتاکس در شیراز است . تزریق ژل و فیلر به صورت و دست‌ها می‌تواند ظاهر خطوط صورت و کاهش حجم ناشی از سن یا شرایط پزشکی خاص را بهبود بخشد. مطالعات در مورد ژل ها و فیلرهای پوستی تایید شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده، مردم به طور کلی از نتایج درمان بسیار راضی هستند.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – 09172575530 –  تزریق ژل و بوتاکس در شیراز – 09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

بوتاکس یک نوروتوکسین رقیق شده قابل تزریق است که از سم بوتولینوم که در باکتری کلستریدیوم بوتولینوم یافت می شود؛ به دست می‌آید. از حالت رقیق شده این سم برای فلج عضلات پیشانی، بین دو ابرو، اطراف چشم و … استفاده می شود.

تزریق بوتاکس به صورت موضعی در محلی که قرار است بی حرکتی عضله صورت گیرد انجام می‌شود و در نتیجه آن بطور موقت ارسال پیام های عصبی به این عضلات غیر فعال شده، و توان حرکاتی مانند اخم کردن، جمع کردن چشمها، بالا بردن پیشانی و … از فرد سلب می‌گردد. تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس روشی کم عارضه، موثر و مقرون به صرفه برای جوانسازی پوست است که توان حذف چین و چروک ها و خطوطی که در اثر حرکت ایجاد می‌شوند را دارا می‌باشد. تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

تزریق همزمان ژل و بوتاکس در شیراز

  • بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند آیا با یکبار مراجعه به پزشک می‌توان دو عمل را انجام داد؟
  • آیا می‌توان تزریق ژل و بوتاکس را در یک روز و همزمان انجام داد؟
  • اول کدام یک از این مواد باید تزریق شوند؟
  • در نواحی مانند پیشانی یا زیر چشم، اگر قرار باشد هم بوتاکس تزریق شود و هم ژل، آیا بصورت همزمان می‌توان این کار را انجام داد؟ تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
  • برای یافتن پاسخ این سوالات شما ار به مطالعه ادامه این مطلب دعوت می‌نماییم:
  • ابتدا بهتر است بدانید این دو ماده (ژل و بوتاکس) چه هستند و در چه موادری مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

کاربردهای تزریق بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

ژل یا فیلرها، پرکننده‌ها یا حجم‌دهنده‌های پوستی هستند که ژل مانند بوده و برای جوانسازی پوست استفاده می‌شوند. تزریق ژل روشی برای ایجاد حجم بیشتر و فرم بهتر در صورت و اندام است. از تزریق فیلرهای پوستی می‌توان برای جبران حجم از دسته رفته، رفع چین و چروک‌ها، بهبود شکل انحناهای سطحی (کانتور) صورت و بدن استفاده کرد.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

کاربردهای تزریق ژل

از تزریق ژل در موارد زیر استفاده می‌شود:

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز – تزریق ژل زیر چشم در شیراز لیفت صورت با نخ در شیراز –  زاویه سازی فک و  صورت  – درمان چین و چروک – پاک کردن تاتو و کک و مک با لیزر – پاکسازی عمیق پوست  و  جوان سازی با دستگاه هیدرودرم  – پلاسما جت و فرکشنال  – چاقی موضعی – ریزش مو – پی آر پی –  کربوکسی تراپی  –  مزوتراپی  –  میکرونیدلینگ  –  لیزر موهای زائد  

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
کلینیک تزریق بوتاکس

  تزریق ژل و بوتاکس در شیراز 

امروزه در کشورهای اروپایی از ترکیبات تزریقی متعددی جهت رفع چروک یا  افزایش حجم اعضای بدن استفاده می شود که مهمترین آنها تزریق بوتاکس هست و متاسفانه در جامعه ما اطلاعات محدودی در این باره وجود دارد.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق بوتاکس گوشه چشم

  بوتاکس نام اختصاری  سم بوتولیسم  است.  حتی مقدار کمی از این ماده بطور مستقیم در ماهیچه فعالیت آن را کم کرده و خطوطی را که نتیجه پرکاری آن روی صورت به وجود می آید از بین می برد در نتیجه صورت جوانتر و شاداب تر به نظر می رسد. يک روش سريع و نسبتا غير تهاجمی است.

 تزریق بوتاکس در شیراز

دکتر خوب ژل و بوتاکس در شیراز

برای درمان  چروک های پیشانی و کنار چشم ها (در مناطقی که حرکت عضلانی ضروری نیست)

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

تزریق ژل و بوتاکس

میتوان از بوتاکس استفاده کرد تا از پیشرفت و ایجاد چروک ها جلوگیری شود. هم اکنون بوتاکس در آمریکا روشی است که بیشترین استفاده را از نظر زیباسازی صورت دارد و هنرپیشه های هالیوودی بیشترین مصرف کنندگان این ماده هستند.

مرکز تزریق ژل و بوتاکس

مرکز تزریق ژل و بوتاکس در شیراز  . بوتاکس پیشانی . بوتاکس پیشانی یکی از روش های بسیار مشهور برای درمان چین و چروک صورت و اخم میباشد. البته این روش درمانی معایبی نیز دارد که شاید برای همگان شناخته شده نباشد. شما در این مقاله می توانید با اصلی ترین مزایا و معایب تزریق بوتاکس آشنا شوید.

  بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

  بوتاکس یکی ازروش های شناخته شده برای درمان چین و چروک در محل های مختلف صورت ازجمله پیشانی ، گونه ها ، دور چشم و دیگر نواحی می باشد.  

بوتاکس از طریق تزریق بوتاکس وارد بدن می شود و در محل مورد نظر باعث فلج کردن عضلات انقباضی می شود. بوتاکس در واقع سم آماده شده باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم می باشد.

پس از تزریق ژل و بوتاکس در شیراز در محل پیشانی این ماده جذب عضلات مورد نظر می شود و به مرور زمان از آزاد شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند. به این صورت دیگر چین و چروک ها شما را آزار نمی دهند و تا مدت زمان خاصی می توانید از داشتن صورتی صاف و زیبا لذت ببرید.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
کلینیک تزریق بوتاکس

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز 

ژل ‌های مورد استفاده برای تزریق ژل دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) هستند.اما محبوب‌ترین ژل تزریقی برای تزریق ژل و بوتاکس در شیراز به صورت اسید هیالورونیک است.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز 

علت محبوبیت این ژل نیز خواص دیگر آن به جز شکل دهی و فرم دهی است.که به غیر از اینکه در تزریق ژل لب و ژل گونه بکار می رود در واقع این ماده ب طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان کننده بافت‌های همبند ، مفاصل بدن ، چشم و  پوست ، فعالیت می‌کند.

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز

 از تزریق فیلر زیر چشم، روشن شدن و پر شدن ناحیه اشک یا همان زیر چشم هاست که کمک می کند میزان چین و چروک ها و سیاهی زیر چشم به حداقل برسد. فیلر زیر چشم را می توان در نواحی اطراف چشم ها انجام داد، از جمله:

چروک کنار چشم  : تزریق فیلر می تواند به رفع خطوطی که از گوشه خارجی چشم ها بیرون زده اند و هنگام خندیدن و لبخند زدن، عمیق تر به نظر می رسند، کمک کند.

گودی و خط اشک زیر چشم : سیاهی و تورفتگی زیر چشم که از گوشه داخلی چشم شروع می شود و به سمت گونه کشیده می شود، با تزریق ژل برطرف می شود.

چروک های زیر چشم : از آن جایی که پوست زیر چشم حساس و مستعد چین و چروک است، تزریق فیلر می تواند به رفع خطوط ایجاد شده در این ناحیه کمک کند.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
کربوکسی تراپی

در نتیجه استفاده از آن موجب بهبود رطوبت و کیفیت پوست (با جذب آب به سطح زیرین پوست) می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت تزریق ژل اسید هیالورونیک نه تنها هیچگونه عوارضی ندارد؛ بلکه علاوه بر بهبود ظاهری سریع، کیفیت باطنی پوست صورت شما را نیز به تدریج افزایش می‌دهد. 

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید ، وراثت و روش زندگی ایجاد می‌شود و یکی از علائم زودرس آن ایجاد  چین و  چروک و کاهش حجم پوست است با تزریق فیلر‌ها به صورت غیر جراحی، می‌توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد.

تزریق ژل لب و ژل گونه ازمتداول ترین این هاست. اگر تمایل دارید که ظاهر شما جوان‌تر شود و خطوط چین و چروک‌ ها از بین رود این تزریقات برای شما مناسب است.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

کاربرد تزریق ژل چیست؟

  تزریق ژل کاربرد‌های زیادی در علوم مختلف پزشکی دارد که عبارتند از:

تزریق بوتاکس در شیراز با تخفیف تزریق بوتاکس در شیراز و رفع چین و چروک صورت یکی از جاذبه های توریست درمانی در این شهر میباشد. تزریق بوتاکس در شیراز براى جوانسازى خط اخم ، خط پیشانى و خطوط دور چشم  استفاده می‌شود.

تزریق بوتاکس در شیراز با تخفیف  ارزان تر از تزریق بوتاکس  در کشورهای دیگر حدود ده تا 20 درصداست به همین دلیل ارزان بودن تزریق بوتاکس در شیراز و وجود پزشکان حاذق سبب شده تا اکثر مسافران و توریست ها اقدام به تزریق بوتاکس و رفع چین و چروک در شیراز نمایند .

تزریق بوتاکس در شیراز برای درمان خط پیشانى و خطوط دور چشم  ، کف دست و پا هم استفاده می‌شود. هرگز نباید در یک جلسه بوتاکس صورت و زیر بغل انجام شود،  

 بوتاکس زیر بغل و صورت 6 -8 ماه ماندگارى دارد، البته در بعضى افراد با وجود انجام بوتاکس هیچ اثرى مشاهده نمی‌شود. در این افراد بهتر است از ترکیب دیگر بوتاکس استفاده شود.

تزریق بوتاکس در شیراز با تخفیف

بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود، دوز داروى بوتاکس باید با دقت بسیار زیادى تهیه و تزریق شود. چنانچه داروى بوتاکس آماده شده بماند بین ۸-٢٤ ساعت قابلیت تزریق دارد، در موارد بیشتر از ٢٤ساعت نباید دارو مصرف شود.

بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

درمان بوتاکس ، یک هنر است – که به بهترین و طبیعی ترین نتایجی که باید توسط یک دکتر با تجربه ، در محل دقیق عضله ،در جای صحیح ، و در دوز مناسب قرار گیرد دست می یابد. 

شایع ترین نواحی که ما درمان می کنیم خط اخم ، خطوط “ نگرانی ” افقی و خطوط  “ پاکلاغی ” یا پنجه کلاغی در طراف چشم ها می باشند.: نتیجه بالا بردن ابرو با بوتاکس حدود٢ میلى متر است و به اندازه لیفت جراحى نیست.

تزریق بوتاکس در شیراز با تخفیف

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق بوتاکس

براى بى حرکت‌کردن لبه زخم جراحى استفاده می‌شود (این موردکمتر مورد توجه قرار می‌گیرد). اثر بوتاکس بین یک تا ٣ هفته بعد از تزریق اثر بوتاکس مشاهده می‌شود.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

کاربردهای بوتاکس

بوتاکس بیشتر به عنوان فرآورده‌ای تزریقی برای درمان چین و چروک‌ ها و خطوط صورت شناخته می‌شود. به طور کلی کاربردهای بوتاکس را می‌توان به دو دسته‌ی زیبایی و درمانی تقسیم کرد.

کاربردهای زیبایی

درمان خطوط عرضی پیشانی .خط اخم بالای بینی . چین و چروک های اطراف چشم (Crow`s feet) . چین و چروک روی بینی همچنین بوتاکس باعث بالا رفتن خفیف گوشه خارجی ابروها می شود .(Chemical brow lift) درمان چین و چروک عرضی و عمودی ناحیه گردن ، چین و چروک لب فوقانی و گوشه های دهان و… اشاره کرد.  

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

موارد کاربرد درمانی توکسین بوتولینوم کدام است؟

نکات مهم قبل از تزریق بوتاکس

توصیه می شود مصرف داروهایی نظیر آسپرین و سایر داروهای ضد التهابی از 2 هفته قبل از تزریق به منظور کاهش کبودی قطع شود. بهتر است حداقل به مدت یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف الکل خودداری شود. اگر از ویتامین ها و داروهای گیاهی استفاده می کنید، به پزشک اطلاع دهید .

تزریق بوتاکس در شیراز با تخفیف

بوتاکس در شیراز نقاط مورد تزریق بوتاکس

   بوتاکس  – دکتر خوب تزریق ژل در شیراز  –  مزوتراپی  پوست و  مو  – یراز جوانسازی – خط  اخم – خط خنده – بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در شیراز – دیسپرت – مصپورت –  دکتر خوب بوتاکس در شیراز – فیلر – لیفتینگ – صورت – چین و چروک – کربوکسی تراپی – میکرونیدلینگ

در کنار شما و نزدیک به شما برایتان مکانی آرامش بخش را برگزیـــده ایم و پلی میان خود و شما شـده ایم تا به مـا در کلینـیک  زیبایی دکتر راحله نظری بپیوندید. 

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز