فهرست بستن

بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف  – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36

دکتر راحله نظری

کلینیک دکتر راحله نظری –  بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف – تزریق فیلر زیر چشم – بوتاکس گوشه چشم و لب با تخفیف – رفع چین و چروک ها و خطوط گوشه چشم و لب با تخفیف ها و آفرهای ویژه با تزریق ژل  و بوتاکس در کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری درشیراز انجام میگیرد.

ژل و بوتاکس شیراز
ژل و بوتاکس شیراز

  بوتاکس گوشه چشم و لب و تزریق فیلر زیر چشم با تخفیف با استفاده ازانواع مختلفی از ژل و فیلر و بوتاکس که در بازار ایران وجود دارد انجام می شود ولی در واقع بهترین و  از لحاظ کیفیت و مدت اثر بوتاکس دیسپورت است بوتاکس  دیسپورت ساخت انگلیس و زیمن ساخت آلمان و مسپورت ساخت ایران می باشد ولی برند بوتاکس ساخت شرکت آلرگان امریکا بوتاکس ساخته شده می باشد. بوتاکس ایرانی مسپورت نیز از کیفیت بالا و مدت اثر طولانی برخوردار است و برای تزریق بوتاکس گوشه چشم و لب با تخفیف مناسب است.

ژل بوتاکس شیراز
ژل بوتاکس شیراز

 بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف

. رایج‌ترین منطقه درمان با بوتاکس ، خطوط افقی در سراسر پیشانی و خطوط عمودی اخم بین ابروها است. بوتاکس امریکا ، دیسپورت  انگلیس یا کانادا و زایمن آلمان همه از طرف سازمان غذا و دارو در امریکا تایید شده اند اما گرچه استفاده از هر نوع دارویی مقداری ریسک و عوارض به همراه دارد دکتر راحله نظری همواره نگران  ازتزریق  بوتاکس و دیسپورت های تقلبی در ایران می باشد  و حتی داروهای مشابه بوتاکس که به احتمال زیاد زیر استاندارد در کشورهای  کره و چین و … ساخته شده اند و در ایران تحت نام های مختلف مصرف می شوند چون این مواد از طرف سازمان مهمی چون سازمان غذا و دارو در امریکا مورد آزمایش قرار نگرفته و تائیدیه این سازمان را ندارند.

تزریق بوتاکس ژل شیراز با تخفیف
تزریق بوتاکس ژل شیراز با تخفیف

اولین محصول ایرانی توکسین کلوستریدیوم بوتولینوم تیپ آ است که شرکت مصون دارو به بازار ایران عرضه کرده است. و مورد تایید وزارت بهداشت است .

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
تزریق بوتاکس ژل شیراز با تخفیف

گرچه جای بسی خوشحالی است که اولین محصول توکسین بوتولینوم تیپ آ در ایران توسط شرکت مصون دارو عرضه شده که حتی نسبت به محصول مشابه از کشور کره ( نورونوکس ) از از کیفیت خوبی برخورداراست وهمچنین بوتاکس دیستون که ساخت شرکت ایمن واکسن می باشد. . با این وجود دکتر راحله نظری به دلیل عدم اعتماد در نمونه های خارجی بوتاکس استفاده از مسپورت و یا دیستون  ایرانی را به بیماران خود توصیه می کند چون حداقل می داند که چه استفاده می کند و با تجربه یی که در مصرف این نوع داروها دارد نتایج خوبی در مصرف مسپورت یا مصپورت و یا دیستون  ایرانی برای بیمارانش با قیمت کم تاکنون ببارآورده است .

 بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف

بوتاکس ، دیسپورت و زیمن و مسپورت و دیستون  ایران و نورونوکس کره و … موارد استعمال مشابه فراوانی در پزشکی دارند.

تزریق بوتاکس ژل شیراز با تخفیف
تزریق بوتاکس شیراز

ولی دکتر راحله نظری در تهیه این نوشته ها  بر روی موارد استعمال این محصولات کلوستریدیوم بوتولینوم توکسین تیپ آ در زیباسازی (کاسمتیک) تکیه کرده است در هر حال با استفاده از بوتاکس و یا دیسپورت و سایر محصولات می توان صورت مردان و زنان جوان را هم زیباتر نمود و در مردان و زنان میانسال و سالخورده با بوتاکس یا دیسپورت یا مسپورت یا دیستون  می توان چین و چروک های یک سوم بالای صورت را کم و یا به کلی از بین برد که بیشتر ناحیه پیشانی و کناره های چشم را شامل می شود.

تزریق بوتاکس زیر بغل
تزریق بوتاکس زیر بغل

 بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف

همچنین مطالعات بالینی نشان داده است که تزریق بوتاکس و یا دیسپورت در زیر بغل و کف دست ها باعث کاهش موقتی عرق کردن زیادی شده  در افرادی که از سر دردهای مزمن میگرنی رنج می برند تزریق بوتاکس مسپورت یا دیسپورت امکان دارد که به کاهش و یا از بین بردن موقتی سردرد آنها برای چندین ماه کمک کند.

بهترین دکتر تزریق ژل
بهترین دکتر تزریق ژل

در این مقاله بیشتر از بوتاکس و دیسپورت استفاده شده است گر چه این اطلاعات بوتاکس، دیسپورت و زیمن و مسپورت و دیستون  ایران و نورونوکس کره و همه محصولات مشابه را در بر می گیرد.

بوتاکس و ژل در شیراز با تخفیف