فهرست بستن

زاویه سازی فک در شیراز

تزریق ژل زاویه فک در شیراز

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – زاویه سازی فک در شیراز – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان – مجتمع صد گل -طبقه 5 -واحد36 – زاویه سازی صورت در شیراز

زاویه سازی فک در شیراز و زاویه سازی صورت با ژل ها و فیلرها که پرکننده پوستی تزریقی هستند بهترین روش برای افرادی است که از ظاهر خط فک یا چانه خود احساس نارضایتی می کنند و ممکن است بخواهند ظاهر آن را تغییر دهند و می توانند راه حلی غیرجراحی ارائه دهند. ظاهر نرم چانه و فک می تواند ناشی از سن یا ژنتیک باشد. ژل ها ی تزریقی به فک می توانند ظاهر ، تقارن، تعادل یا کانتور یا همان زاویه صورت را زیبا کرده و نیم رخ صورت را اصلاح کنند. اما بعضی ژل ها یا فیلرها و تکنیکهای بعضی پزشکان ماهر مانند دکتر راحله نظری بسیار مهم است که بدانید پرکننده‌های فک چه کارهایی را می‌توانندتا در نهایت به نتیجه ای که می خواهید برسید. در این مقاله، انواع فیلرها و تکنیکهای موجود، و آنچه می‌توانید از نتایج آن انتظار داشته باشید را بررسی می‌کنیم.

زاویه سازی فک در شیراز – دکتر راحله نظری

دکتر راحله نظری – زاویه سازی فک در شیراز – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36.

فیلرهای فک ژل هایی هستند که به پوست تزریق می شوند. آنها حجم می دهند و هیالورونیک اسید یا تولید کلاژن را تحریک می کنند. این می تواند ظاهر افتادگی، پوست گشاد و تحلیل استخوان اطراف فک را کاهش دهد.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

از ژل یا فیلر فک می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

1. کاهش اثرات کاهش حجم ناشی از افزایش سن در قسمت تحتانی صورت.
2. یک خط فک با شکل متقارن و زیبا ایجاد کنید.
3. صاف شدن فرو رفتگیها و برآمدگیهای فک.
4. خط فک را صاف و زاویه دارکرده و ظاهری واضح تروزیباتر به آن می بخشد.
5. فک دو طرف صورت را متفارن میکند .

6. چانه را تقویت و برجسته می کند .

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

مزایای زاویه سازی با ژل در شیراز

زاویه سازی فک با تزریق ژل در شیراز یا زاویه سازی صورت در شیراز ، فیلر های مختلف ، روش‌هایی غیرتهاجمی و کم‌دردسر هستند ، دوره‌ی نقاهت ندارند و تقریبا بی‌خطرند.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

زاویه سازی صورت در شیراز

می‌توانیم محل و مقدار تزریق‌ها را به شکلی طراحی کنیم که دقیقا اهداف شما برآورده شوند و زاویه‌ی فک‌تان همان چیزی شود که همیشه آرزویش را داشته‌اید. حال تغییرات ناشی از تزریق ژل یا چربی می‌توانند بسیار ظریف و طبیعی باشند یا می‌توانیم تغییراتی عمده و شگفت‌انگیز در صورت شما ایجاد کنیم. روش‌های تزریقی می‌توانند دائمی یا موقت باشند و این یعنی حق انتخاب بیشتر برای شما. برخلاف روش‌های جراحی مثل ایمپلنت که حتما دائمی هستند و ایجاد تغییر در آن‌ها نیاز به جراحی دوم دارد.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

در روش‌های تزریقی اگر از ژل‌ ها یا فیلرها استفاده شود، نتایج برگشت‌پذیر هستند. یعنی اگر از نتیجه‌ی درمان رضایت نداشتند ، می‌توانیم با تزریق یک آنزیم نتایج را به طور کامل به حالت اول برگرداند. تزریق ژل و فیلر در شیراز برای زاویه سازی صورت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌ترند. برخلاف روش‌های جراحی که معمولا با هزینه‌های زیادی همراه‌اند و حتی مراقبت‌های بعد از جراحی (مثل پانسمان‌ها و دوری طولانی مدت از محل کار) هزینه‌های زیادی خواهند داشت.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

زاویه سازی فک و صورت در شیراز

این روش عموما برای صورت های چاق، صورت هایی با شکل هندسی گرد و صورت های لاغر استفاده می شود. اما موارد دیگری هم می توانند علت زاویه سازی فک و صورت باشند. کوچکی چانه می تواند شکل صورت را بر هم بزند به خصوص اگر پیشانی بلند و موهای پر پشتی داشته باشید! در این صورت قسمت پایینی صورتتان عریض تر می شود و در بهبودی وضعیت زیبایی صورتتان بسیار موثر خواهد بود.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

مراحل زاویه سازی صورت در شیراز

 در کلینیک دکتر راحله نظری در شیراز از بهترین روش ها و تزریق بهترین ژل ها برای زاویه سازی فک استفاده می شود استفاده از بهترین فیلرها، روش های کاملا غیر تهاجمی با کمترین میزان تورم و دوره نقاهت کوتاه از ویژگی های زاویه سازی فک در کلینیک دکتر راحله نظری در شیراز است.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

زاویه سازی صورت در شیراز

برای آشنایی بیشتر شما با این فرآیند به صورت مختصر مراحل زاویه سازی فک را در زیر آورده ایم :

به دلیل درد و سوزش حاصل از سرنگ حاوی فیلر، ابتدا محل مورد نظر با استفاده از کرم های بی حسی موضعی حاوی لیدوکائین بی حسی وضعی می شود. بنا به صلاحدید پزشک و نظر متقاضی نوع ژل یا فیلر برای زاویه سازی فک در شیراز انتخاب می شود. قبل از انجام فرآیند تزریق، صورت به صورت کامل از طرف پزشک کانتور می شود.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

کانتور کردن صورت در زاویه سازی آن، به معنای بررسی صورت و انجام زاویه سازی به روشی که کل عیوب صورت پوشانده شود. سپس فیلر زیر پوست و در نواحی مشخص تزریق می شود.

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

مزایای زاویه صورت با استفاده از تزریق فیلر در شیراز

یکی از روش های زاویه سازی فک و صورت در شیراز استفاده از ژل های هیدروکسی آپاتیت یا اسید هیالورونیک است .این ژل ها مانند ژل الانسه و ژل پروفایلو و ژل پرفکتا از کیفیت بالا و ماندگاری زیادی برخوردار هستند.

زاویه سازی فک در شیراز

1. تقارن و موزون تر شدن حالت صورت

2. جذابیت و برجسته شدن اجزای مختلف صورت

3. کانتور کردن و پوشاندن عارضه هایی مانند کوتاهی فک

4. از بین رفتن گردی صورت

5. برطرف شدن لاغری بیش از حد صورت

6. بهبود ظاهر صورت از نمای نیم رخ

7. تناسب فک با سایر اجزای صورت

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

قیمت زاویه سازی فک در شیراز

هزینه زاویه فک و صورت در روزهای اخیر به دلیل نوسانات عجیب قیمت ارز و وارداتی بودن ژل های تزریقی بسیار متغییر است. هزینه زاویه سازی فک می تواند بستگی به ژل مصرفی یا میزن چربی استخراجی، متفاوت باشد. اما می توان حدودا برای هر سی سی ژل قیمتی حدود 1200000 تومان تا 3200000 تومان دارند.کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36

زاویه سازی فک در شیراز
زاویه سازی فک در شیراز

هرچند در بازه های زمانی و فصلی خاصی از سال، خدمات تزریق فیلر برای زاویه سازی فک در کلینیک دکتر راحله نظری شامل تخفیف می شود. این تخفیف ها به صورت پکیج بندی برای راحتی مشتریان محترم، در نظر گرفته خواهد شد.

زاویه سازی فک در شیراز