فهرست بستن

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز – دکتر راحله نظری09177514188

میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ که به درمان تحریک کلاژن سازی نیز معروف است و توسط دکتر راحله نظری بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز انجام می شود یکی از روش هایی است که امروزه برای جوانسازی پوست و ترمیم پوست مورد استفاده قرار  می گیرد.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

دکتر راحله نظری – 09172575530 –  09177514188  -36494699  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه  مطهری – نبش ستارخان مجتمع صدگل – -طبقه 5 -واحد36 – بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ شیراز – دکتر راحله نظری

این روش برای چندین دهه جهت از بین بردن جای زخم های روی صورت مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه این  روش بعنوان یکی از موثرترین روش های جوانسازی  پوست  شناخته شده است. این را بدانید که میکرونیدلینگ فقط مختص صورت نیست بلکه این عمل برای همه قسمت های بدن ازجمله گردن ، دست ها ، پا و حتی پشت دست مورد استفاده قرار می گیرد. 

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

در میکرونیدلینگ در شیراز ، از یک وسیله که سر آن سوزن های کوچک و باریک قرار گرفته استفاده می شود. این وسیله به آرامی روی پوست کشیده می شود سوراخ های ریز  درسطح پوست ایجاد می کند.اگر از سوزن می ترسید این درمان برای شما پیشنهاد نمی شود چرا که باید کمی صبور باشید و اندکی درد را نیز تحمل کنید اما در عوض با  جای  جوش ها ، زخم ها و چروک های روی پوست مبارزه خواهید کرد. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

باید این را بدانید که سوراخ های ریزی که روی پوست ایجاد می شوند کاملا درمانی هستند و باعث تحریک تولید کلاژن شده و به مرور زمان خطوط اخم و  چروک های روی پوست را  ناپدیدکرده و باعث جوانسازی پوست می شود.

 مرکز میکرونیدلینگ در شیراز

رشد طبیعی کلاژن ها هفته ها و ماهها پس از انجام میکرونیدلینگ آغاز خواهد شد، بنابراین باید این رابدانید که خیلی سریع منتظر نتیجه نباشید اما بعداز چند هفته کاملا متوجه  تغییر درپوست می شوید. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

همانطور که گفته شده، میکرو نیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری ازجراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

جالب است بدانید  که این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که در سالیان دور به شکل دیگری با همین هدفجوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار  می گرفته است. چرا که مصریان در گذشته با استفاده از ماسک های زبر خشن، مانند سنگ مرمر، لایه های مرده پوست را بر می و در نتیجه راه را برای ساخت و ترمیم مجدد  پوست هموار می نمودند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

در انجام میکرونیدلینگ شیراز از دستگاهی با سوزن های کوچک استفاده می شود که در اثر تماس با پوست صورت و وارد کردن مقدار معینی فشار، سوراخ های کوچکی روی  پوست صورت ایجاد کرده که با انجام این کار فضا را برای وارد کردن مواد و سرم خاص باز می کند. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

برای انجام این کار می توان این متد درمانی را به یکی از دو شیوه زیر اجرا کرد: به صورت دستی در این روش از دستگاهی که درمارولر نام دارد و از یک سری غلتکی همراه با تعداد  زیادی سوزن کوچک و نازک که از جنس تیتانیوم هستند تشکیل شده است برای ایجاد حفره هایی با عمق مشخص استفاده می شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

در حال حاضر امکان استفاده از دستگاه های  نیدلینگ با جنس های مختلف مانند سیلیکونی، شیشه ای، فلزی و پلیمری و … در ایران وجود ندارد.

  بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

   با استفاده از دستگاه

در این روش، برای ایجاد منافذ با فاصله معین از یک دستگاهی استفاده می شود که سرعت حرکت قابل تنظیم است. بنابراین تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد  می شوند، به نسبت روش دستی بسیار زیادتربوده و نتیجه بهتری می دهد. در هر دو حالت روزنه و زخم های ایجاد شده باعث می شوند که سرم و سایر مواد درمانی وارد منافذ  پوست شده تا ترمیم و بازسازی پوست از نو آغاز شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

به همین دلیل معمولا قبلا از انجام این کار، سرمی که از موادی مانند ویتامین C، اسید هیالورونیک و … تشکیل شده است  به روی پوست زده می شود.استفاده از این سرم در تسریع روند و میزان تولید کلاژن و الاستین تاثیر مثبتی داشته و در نتیجه موجب بازسازی و جوانسازی پوست صورت با سرعت  بیشتری می شود.

این که میزان عمقی وارد شدن سوزن ها در پوست تا چه اندازه باشد، به میزان جراحت پوست و تشخیص پزشک بستگی دارد.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

کاربرد میکرونیدلینگ در شیراز

رفع چین و چروک و جوانسازی پوست یکی از اولین و اساسی ترین کاربرد های این متد درمانی، رفع چین و چروک پوست است. چرا که در طول زمان  میزان تولید کلاژن پوست کاهش چشمگیری پیدا می کند و همین مسئله باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک درپوست می شود.

در حالی که با استفاده از این شیوه و مواد مغذی  که برای تزریق به پوست استفاده می شوند، میزان تولید کلاژن و الاستین پوست مجددا افزایش پیدا می کند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

کاهش اثر جای جوش

برای کاهش اثر جای جوش و آکنه می توانید از تکنیک ترمیم سازی مجدد استفاده کنید. همان طور که گفته شد درطول انجام این کار، زخم هایی با روزنه ها کوچک روی سطح  پوست ایجاد می شود که اگر به در نظر گرفتن مراقبت های لازم به خوبی ترمیم شوند، جای زخم های قبلی را نیز تا حد زیادی کاهش می دهند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

کاهش میزان ترک های حاملگی یا چاقی/لاغری

یکی از قابلیت های پوست خاصیت کشسانی بودن آن است. علاوه بر این که در گذر زمان این خاصیت پوست رو به تحلیل می رود، بلکه با بروز اتفاق هایی مانند حاملگی، چاقی /  لاغری و … فشار شدیدی به پوست وارد شده وباعث از بین رفتن این حالت پوست در بخش هایی از بدن مانند شکم، ران، بازو و … می شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بر اساس مطالعاتی که اخیرا انجام  شده است، با استفاده از این شیوه درمان، می توان تا حد زیادی این حالت پوست را بهبود بخشید.

مراقبت های قبل از عمل میکرو نیدلینگ

 پاکسازی کامل پوست

همان طور که گفته شد برای افزایش تاثیر این شیوه درمانی از سرم و ویتامین های خاص استفاده می شود. پس اگر می خواهید این مواد به خوبی جذبپوستتان شود، حتما قبل  از انجام این کار با استفاده از پاک کننده های مناسب پوست خود را تمیز کنید.

اعلام وضعیت پزشکی خود به دکتر

در صورتی که قبلا دچار ضایعه پوستی خاصی شده اید و یا به ماده خاصی حساسیت دارید، حتما پزشک خود را در جریان بگذارید. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

عدم استفاده از لایه بردار

با توجه به اینکه حساسیت پوست در هنگام انجام این کار بسیار زیاد است، بهتر است که دو الی 3 هفته قبل ازاین عمل زیبایی، مصرف هرگونه لایه برداری را قطع کنید تا پوست  استحکام خود را حفظ کند.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

به دلیل سوزن هایی که به صورت عمقی وارد پوست شده اند، التهاب و کبودی یکی از اولین نتایج این عمل زیبایی است که موجب ترس و وحشت بسیاری از افراد می شود. پس  اگر می خواهید نشانه های انجام این عمل زیبایی در سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا کند، موارد زیر را بعد از انجام این عمل زیبایی رعایت کنید:

 • مصرف میوه هایی که خاصیت ترمیم کنندگی و بهبود جای زخم و التهاب دارند.
 • عدم استفاده از داروهای ضد التهاب مانند ادویل و بروفن. (چرا که این داروها در روند بهبود اختلال وارد کرده واجازه نمی دهند که روند بهبود به صورت طبیعی طی شود.) عدم انجام  فعالیت هایی که باعث تعریق پوست می شوند.
 • عدم حضور در در معرض آفتاب مستقیم در طولانی مدت.
 • استفاده از کرم های ضد آفتاب حاوی زینک. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
 • دست کاری نکردن پوست در روزهای اول.
 • عدم استفاده از محصولاتی که خاصیت اسیدی دارند.

سوالات رایج در رابطه با عمل میکرونیدلینگ

 • تحریک روند تولید کلاژن و کمک به جوانسازی هرچه بهتر پوست
 • بازسازی پوست و قابلیت از بین بردن بسیاری ازجای زخم هاکمک به روشن کردن پوستقابل استفاده برای نقاط حساس پوستی مانند بینی، گردن، دور چشم و …پایین بودن هزینه های این روش درمان جهت جوانسازی پوست صورت به نسبت سایر روشها مانند لیزربرخلاف لیزر از این روش می توان برای هر پوستی با هر رنگی استفاده کرد.

عوارض میکرونیدلینگ چیست؟

 • قرمزی و تورم پوست در ناحیه درمانایجاد انواع حساسیت های پوستی
 • تیرگی پوست در صورتی که میزان فشار وارد شده مناسب نباشدالتهاب و ورم خفیف . بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

آیا میکرونیدلینگ درد دارد؟

وجود سوزن روی غلتک های این دستگاه این تصور را برای بسیاری از افراد ایجاد می کند که انجام این کار با دردزیادی همراه است. اما این تصور چندان هم درست نیست. اما اگر  شما از آن دسته ازافرادی هستید که نسبت به درد حساسید، می توانید از کرم های بی حس کننده جهت کاهش احساس درد استفاده کنید.

برای کسب نتیجه مطلوب چند جلسه میکرونیدلینگ باید انجام شود؟

یکی از سوالات رایجی که بسیاری از شما عزیزان از ما داشته اید، این است که برای کسب نتیجه مطلوب از این شیوه بازسازی پوست، چند جلسه باید آن را انجام داد. متاسفانه  جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد، چرا که همه چیز به مشکل پوستی و پاسخ پوست شما به این شیوه از درمان دارد.

اما می توان گفت که به طور کلی،بسیاری از افراد بعد  از 4 الی 6 جلسه که به صورت مداوم با فاصله زمانی 4 هفته ای این عمل زیبایی را انجام داده اند، به نتیجه مطلوب و مورد نظرشان رسیده اند. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

مدت زمان انجام این عمل زیبایی چقدر است؟

مشابه با سوال قبلی، پاسخ این سوال نیز به صورت نسبی داده می شود. به عبارت دیگر، بسته به نوع پوست وجراحت وارد شده، معمولا بین چند دقیقه الی 1 ساعت برای انجام این کار زمان نیاز است.

چه کسانی نمی توانند از این شیوه جوانسازی پوست صورت استفاده کنند؟

همان طور که گفته شد، این شیوه درمان برای بازسازی پوست صورت به طور کلی برای از بین بردن بسیاری ازجراحت های پوستی استفاده می شود و به دلیل اینکه یک نوع شیوه درمان غیر تهاجمی است، برای بسیاری ازافراد مناسب است. به جر کسانی که به یک سری از مواد خاص، مانند برخی از فلزات حساسیت دارند. بنابراین درصورتی که در یکی از دسته های زیر قرار میگیرد، بهتر است که برای انجام این کار کمی صبر کنید:

 • افرادی که دارای جای زخم بهبود نیافته هستند.
 • افرادی که در یک سال گذشته پرتو درمانی و یا اشعه درمانی انجام داده اند.
 • افرادی که عفونت و یا تبخال دارند.
 • خانم های باردار و شیرده.
 • افرادی که دیابت دارند.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

نکته دیگری که باید بدانید این است که میکرونیدلینگ را باید بیش از یک بار انجام دهید تا بهترین نتیجه راگرفت. وابسته به نوع پوست و میزان صدمه ای که دیده است معمولا  باید این کار راسه تا شش بار تکرارکرد.

میکرونیدلینگ 

روش میکرونیدلینگ ، که به درمان تحریک کلاژن سازی نیزمعروف است یکی از روش های است که امروزه برای جوانسازی پوست و ترمیم پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این روش برای  چندین دهه جهت از بین بردن جای زخم ها و جوش و اسکارهای روی صورت مورد استفاده قرار می گرفت ، اما امروزه  میکرونیدلینگ بعنوان کی ازموثرترین روش های جوانسازی  پوست شناخته شده است.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
کلینیک میکرونیدلینگ دست در شیراز

 بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

  درعملیات میکرونیدلینگ ، از یک وسیله که سر آن سوزن های کوچک وباریک قرار گرفته است استفاده می شود.این وسیله به آرامی روی پوست کشیده می شود و سوراخ های  ریز در سطح پوست ایجاد می کند. اگر از سوزن می ترسید این درمان برای شما پیشنهاد نمی شود چرا که باید کمی صبور باشید و اندکی درد را نیز تحمل کنید اما در عوض با جای  جوش ها ، زخم ها و چروک های روی پوست مبارزه خواهید کرد. 

باید این را بدانید با میکرونیدلینگ  سوراخ های ریزی که روی پوست ایجاد می شوند کاملا درمانی هستند و باعث  تحریک تولید کلاژن شده و به مرورزمان خطوط اخم و چروک های روی پوست را ناپدید کرده و باعث جوانسازی پوست می شود. بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
کلینیک میکرونیدلینگ

مزونیدلینگ

این را بدانید که میکرونیدلینگ فقط مختص صورت نیست بلکه این عمل برای همه  قسمت های بدن از جمله گردن ،دست ها ، پا و حتی پشت دست مورد استفاده قرار می گیرد. رشد طبیعی کلاژن ها هفته ها و ماهها پس از انجام میکرونیدلینگ آغاز خواهد شد،

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز
بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ جای جوش و آکنه

بنابراین باید این را بدانید که خیلی سریع منتظر نتیجه نباشید اما بعد از چند هفته کاملا متوجه تغییر در پوست می شوید. نکته دیگری که باید بدانید این است که میکرونیدلینگ را باید  بیش از یک بار انجام دهید تا بهترین نتیجه را گرفت. بسته به نوع پوست و میزان صدمه ای که دیده است معمولا باید این کار را سه تا شش بار تکرار کرد.

مرکز مزوتراپی در شیراز  –  چروک‌های عمودی پیشانی  میکرونیدلینگ بین ابرو ها و اطراف بینی –  چین و چروک‌ های اطراف و گوشه ‌های چشم  –  چین‌ های پیشانی  – عدم تقارن پلک‌ها یا ابرو ها  – رفع افتادگی پلک     بهترین دکتر میکرونیدلینگ شیراز – زیبایی  – پاکسازی  – میکرونیدلینگ در شیراز

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در شیراز