فهرست بستن

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز – دکتر راحله نظری09172575530

بهترین دکتر میکرونیدلینگ شیراز

کیفیت بالا و مناسب بودن هزینه میکرونیدلینگ در شیراز توسط دکتر راحله نظری سبب شده تا اغلب متقاضیان میکرونیدلینگ در شیراز به کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری مراجعه کند.

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز
هزینه میکرونیدلینگ در شیراز

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – هزینه میکرونیدلینگ در شیراز – 09172575530 –  09177514188  -36493756  بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش  ستارخان مجتمع صدگل

میکرونیدلینگ ، که به درمان تحریک کلاژن سازی نیز معروف است یکی از روش هاییست که امروزه برای جوانسازی پوست و ترمیم پوست مورد استفاده قرار می گیرد. میکرونیدلینگ در شیراز

این روش برای چندین دهه جهت از بین بردن جای زخم ها و جوش و اسکارهای روی صورت مورد استفاده قرار می گرفت ، اما امروزه این روش بعنوان یکی از موثر ترین روش های جوانسازی پوست شناخته شده است.

میکرونیدلینگ مزوتراپی
میکرونیدلینگ در شیراز

درعملیات میکرونیدلینگ ، از یک وسیله که سر آن سوزن های کوچک و باریک قرار گرفته است استفاده می شود.

این وسیله به آرامی روی پوست کشیده می شود و سوراخ های ریز در سطح پوست ایجاد می کند. اگر از سوزن می ترسید این درمان برای  شما پیشنهاد نمی شود چرا که باید کمی صبور باشید و اندکی درد را نیز تحمل کنید اما در عوض با جای جوش ها ، زخم ها و چروک های روی پوست مبارزه خواهید کرد.

  باید این را بدانید با میکرونیدلینگ مزوتراپی در شیراز سوراخ های ریزی که روی پوست ایجاد می شوند کاملا درمانی هستند و باعث تحریک تولید کلاژن شده و به مرور زمان خطوط اخم و چروک های روی پوست را ناپدید کرده و باعث جوانسازی پوست می شود.

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

این را بدانید که میکرونیدلینگ فقط مختص صورت نیست بلکه این عمل برای همه قسمت های بدن از جمله گردن ، دست ها ، پا و حتی پشت دست مورد استفاده قرار می گیرد. رشد طبیعی کلاژن ها هفته ها و ماهها پس از انجام میکرونیدلینگ آغاز خواهد شد.

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ جای جوش و آکنه

بنابراین باید این را بدانید که خیلی سریع منتظر نتیجه نباشید اما بعد از چند هفته کاملا متوجه تغییر در پوست می شوید. نکته دیگری که باید بدانید این است که میکرونیدلینگ را باید بیش از یک بار انجام دهید تا بهترین نتیجه را گرفت. بسته به نوع پوست و میزان صدمه ای که دیده است معمولا باید این کار را سه تا شش بار تکرار کرد.

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز
میکرونیدلینگ در شیراز

چروک‌ های عمودی پیشانی    بین ابروها و اطراف بینی – مزوتراپی –  چین و چروک‌ های اطراف و گوشه‌های چشم  –  چین‌های پیشانی  – عدم تقارن پلک‌ ها یا ابرو ها –رفع افتادگی پلک   بهترین دکتر پوست و مودر شیراز – زیبایی  – پاکسازی صورت 

هزینه میکرونیدلینگ در شیراز